יש אנשים שבטוחים שכל מוצר שניתן לקבל מפלסטיק או מחומר אחר, יהיה תמיד טוב יותר כשהוא לא מפלסטיק. אין ספק כי פלסטיק הוא חומר זול ופחות חזק מחומרים כמו פח מגולוון או אלומיניום אך כאשר מדברים על מרזבים, מבינים שהנוסחה לא בדיוק כזו. זה הזמן להכיר את המרזבים הללו.

מרזב פלסטיק עמיד לאורך זמן

לפני שנתחיל להסביר על היתרונות של מרזבים מפלסטיק יש צורך לנפץ מיתוס אחד שאולי גם אתם האמנתם לו. יש אנשים שטוענים שמרזבים מפלסטיק אולי זולים ואטרקטיביים אך בסופו של דבר הם נהרסים בשלב מוקדם מאוד. זה לא ממש נכון כי זה תלוי הסוג המרזב באופן ספציפי. כמובן שיש מרזבים שיהיו זולים מאוד וכך גם העמידות שלהם תהיה רעה מאוד אך אם תקנו מרזבים מ-PVC איכותי אין סיבה שלא תיהנו מכל היתרונות שלהם בלי חיסרון העמידות הלקויה. המרזבים שעשויים מפלסטיק עבה יותר כדוגמת PVC יכולים להיות שימושיים לאורך זמן ולכל מזג אוויר, כולל חום ולחות גבוהה.

מרזבים שמגיעים בכל גודל אפשרי

אחד היתרונות של מרזבים מפלסטיק הוא הגדלים האפשריים שלהם. למעשה זה לא רק הגודל אלא גם האורך והעובי, מדובר על המרזב שעושי מהחומר הכי גמיש שיש. אפשר ליצור את המרזבים בהתאמה אישית בדיוק לפי המידות שאתם צריכים ביתר קלות, אפשר גם לתקן את המרזבים בלי בעיה. המרזבים מפלסטיק יכולים גם להגיע במשלוח מהיר וזול כיוון שמדובר במרזבים קלים מאוד וכך למעשה כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור את סוג המרזבים שמתאים לכם. מבחינת העיצוב, יש לכם קשת רחבה לבחור כל מה שאתם צריכים.

מרזבים צבעוניים ומעוצבים

מרזבים מפלסטיק מציגים יתרונות רבים אך למעשה יש להם יתרון אחד שבולט מעל כולם והוא העיצוב. היתרון העיצובי ניכר על פני כל שאר המרזבים כאשר את המרזבים מפלסטיק אפשר לקבל בכל צבע ללא הגבלה. אפשר לקבל אפילו מרזבים לבנים, צהובים וסגולים, את הפלסטיק אפשר לצבוע כבר במפעל בצבע עמיד שלא יירד כלל וכך אתם יכולים להכניס לבית מראה מרענן. אם נשווה את האפשרויות הססגוניות של מרזבי פלסטיק למרזבים אחרים כמו אלומיניום או פח, נגלה שאפשרויות העיצוב רחבות מאוד כך שמי שמחפש בית מעוצב עם מרזבים גלויים מיוחדים, פלסטיק הוא הפתרון.

המרזבים הכי פשוטים להתקנה

המרזבים שעשויים מפלסטיק אולי עד כה נשמעים לכם מספיק טובים כדי שתרכשו אותם בלי שנציין עוד יתרונות שלהם, אך מה נעשה שיש עוד? עוד אחד מהיתרונות שיקלו מאוד על חייכם הוא יתרון ההתקנה. בגלל שקל מאוד לעבוד עם מרזב מפלסטיק בזכות המשקל הנמוך שלו, אתם יכולים להתקין אותם לגמרי לבד. שימו לב שמי שלא יודע כיצד להתקין אותם ולמי שאין בכלל כלי עבודה בוודאי לא יוכל לעשות את המשימה הזו לבדו, אך אם יש לכם את הידע ואולי אפילו ניסיון אתם ממש לא צריכים מתקין. כך אתם יכולים לחסוך סכום כסף נוסף בנוסף לחיסכון בקניית מרזבים זולים כל כך.

מחיר נמוך למרזבי הפלסטיק

את היתרון הכי משמח שמרנו לסוף והוא המחיר. המחיר של מרזב פלסטיק נמוך מאוד והוא יכול לעלות בין 50 ועד 250 שקלים למטר רץ. המחיר נע בטווח רחב מאוד בעיקר בגלל קוטר המרזבים והעיצוב שלהם, כאשר גם עמידות החומר מוסיפה למחיר. אפשר למצוא מרזבים איכותיים מאוד במחיר של 100-150 שקלים למטר רץ וליהנות מניקוז יסודי לגג, תוך שמירה על עיצוב מרהיב לבית.

קטגוריות: כללי 0 אהבו

השאר תגובה