עשרת הדיברות לשיפוץ מעליות

חברת מעליות

המעליות הופכות להיות יותר ויותר נפוצות אך באותה מידה שמעליות חדשות מותקנות שוב ושוב, יש גם צורך לחדש את המעליות הישנות שקיימות כבר שנים רבות. שיפוץ מעליות הוא עניין דקורטיבי ובטיחותי ויש כמה דברים שחשוב לזכור לגביו.

שיפוץ מעליות
שיפוץ מעליות

עשרת הדיברות לשיפוץ מעליות

 

  1. לא משפצים מעלית בלי הסכמה של כלל הדיירים. חשוב לזכור ששיפוץ מעליות זה עסק יקר וגם אם נראה לכם שאתם יכולים להחליט לבד על שיפוץ ואפילו אם אתם רוצים לממן אותו מהכיס שלכם, אתם צריכים אישור מוועד הבית ומכלל הדיירים.
  2. חשוב לזכור ששיפוץ מעליות הוא עניין לא קצר שיכול לארוך אפילו שבוע, אך זה תלוי בסוג השיפוץ. אם תרצו לשפץ רק את הפן העיצובי יכול להיות שזו תהיה משימה קצרה יותר אך בכל מקרה קחו בחשבון שכמה ימים לא תוכלו להשתמש בה אז תכננו זאת מראש.
  3. שיפוץ המעלית חייב להתבצע בחוכמה ולא בפזיזות. עד שאתם משפצים את המעלית, דבר שלא יקרה כל שני וחמישי, אתם צריכים לגבש את הדעה הכללית כיצד היא תיראה בסוף ומה בדיוק יש לשפץ. כל שיפוץ שונה זה מזה, יש שיפוצים שיעלו אלפי שקלים לעומת כאלו שיכולים לעלות עשרות אלפי שקלים, ולכן חשוב להבין קודם כל מה הכרחי ולאחר מכן מה מומלץ.
  4. תמיד חשוב לזכור שלא צריך להסתכל רק על הקנקן אלא על מה שבתוכו. מעלית צריכה להיות קודם כל בטיחותית ואז מעוצבת.
  5. עם זאת, צריך להסתכל גם על הקנקן. לא תרצו לעבור שיפוץ במעלית בבניין ולאחר מכן להמשיך להשתמש במעלית שלא נראית טוב.
  6. שיפוץ מעליות דקורטיבי חייב להתחיל בבחינת כל אפשרויות העיצוב שעומדות בפניכם. יש מעליות יוקרתיות ויש מעליות מודרניות שיעלו פחות.
  7. המעליות צריכות להיות משודרגות ומעודכנות בטכנולוגיה החדישה. בררו היטב מי מבצע את השיפוץ ועד כמה הוא יכול לספק לכם את זה.
  8. חברת מעליות שתשפץ מעלית לא חייבת להיות אותה חברה שהתקינה אותה, כך שאם אתם לא מרוצים זה זמן להחליפה.
  9. תמיד חשוב לבצע סקר שוק לפני שיפוץ מעליות.
  10. שיפוץ מעליות חייב להתבצע על ידי חברה מתאימה וכמובן להתחשב היטב בתקציב.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן