5 סיבות לתיקון מעלית קיימת ולא לרכוש חדשה

חברת מעליות

אם אתם רוצים לרכוש מעלית חדשה אתם יכולים להיות בטוחים שהצעה טובה יותר תוכלו לקבל מחברה שתשפץ לכם אותה. אין ספק שהחיסכון הוא לא רק בתשלום אלא גם בזמן התעסקות רב וכאבי ראש רבים, ולכן יש צורך לשקול היטב את העניין טרם ההחלטה.

 

5 סיבות לתיקון מעלית קיימת ולא לרכוש חדשה

 

  • מעלית חדשה תעשה לכם הרבה כאבי ראש. קחו בחשבון שמעלית חדשה דורשת תכנון שלה מאפס וכמובן התאמה של הכבלים למשקל המעלית החדש, מחשב מעלית חדש ועוד הרבה דברים שיארכו הרבה מאוד זמן. אתם ממש לא רוצים לבלות את החודשים הבאים בהרבה רעש ולכלוך, וכשתראו שהתוצאה די דומה למעלית חדשה ומשופצת תבינו שבחרתם בצורה לא נכונה.שיפוץ מעליות
  • מעלית חדשה תהיה רהבה יותר יקרה. אם אתם רוצים להתרשם ממעליות חדשות, אין בעיה, רק תיקחו בחשבון שזה יעלה לכם עשרות אלפי שקלים. לעומת זאת, שיפוץ מעליות יעלה לכם כמה אלפי שקלים בודדים וגם אם תציגו את דגם המעלית שאתם רוצים לחברה שתשפץ, תראו איך אתם מקבלים את אותה המעלית פחות או יותר ובחיסכון של עד 80 אחוזים מהמחיר. החיסכון הזה נובע מהעובדה שאין צורך בהתקנה נוספת וניתן להשתמש בחומרים ובמתקנים שכבר קיימים.
  • אם יש בעיה במעלית ואתם מחליטים להחליף אותה, בבוא היום תהיה עוד בעיה וכעבור עשר שנים תצטרכו שום לתקן אותה. אם תתחילו לפתח את ההרגל הזה של להחליף מעלית תהיה לכם שגרת חיים לא כל כך פשוטה ועליכם לדעת שתיקון הוא הפתרון היחיד אלא אם המצב קריטי ביותר.
  • תיקון מעלית בדרך כלל יהיה מלווה באחריות במידה והיא עדיין לא פגה. לעומת זאת אם תחליטו להתקין מעלית חדשה אף אחד לא יהיה מוכן לשלם לכם על זה והעלויות שלכם יהיו גדולות ביותר.
  • במקום לחשוב על התקנת מעלית חדשה, את הכסף אפשר להשקיע בשיפוץ מעלית יוקרתית במיוחד. קחו בחשבון שבכל מקרה פיר המעלית לא ישתנה אז רוחבה של המעלית יהיה זהה, הפתח שלה יהיה זהה, אז באותו תקציב לשיפוצים תוכלו לקבל מעלית ובכלל בניין הרבה יותר משופץ.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן