3 שימושים לבמות הרמה לתעשייה שצריך להכיר

עובדים רבים בתעשייה, מבינים שללא במות הרמה הם לא יוכלו לבצע את עבודתם בצורה טובה. התפקיד של במת ההרמה, הוא כמובן להרים אדם או שניים עם הציוד המקצועי שלהם לגובה רב. עד כאן התפקיד הבסיסי שלהן מובן – אולם כיצד במות הרמה יכולות לשרת את המגזר התעשייתי? כדי להציג לכם את הנושא מזווית קצת מקורית, הנה שלושה שימושים שאולי לא הכרתם בתעשייה לבמות ההרמה – אבל שבלעדיהם אי אפשר לקיים את העבודות הללו!

במות הרמה לתעשייה
במות הרמה לתעשייה

במות הרמה – מהניקיון ועד לתיקוני החשמל

  • ניקוי חלונות – בתעשיית הניקיון, נעשה שימוש תכוף מאד במתקנים של במות הרמה. זהו תחליף מעולה לניקיון בסנפלינג, שמאפשר עבודה בטוחה מאד בגובה, ולהעלות את עובדי הניקיון כמה קומות למעלה עם הציוד שלהם, וכך לנקות את החלונות בצורה ראויה ונוחה במיוחד. היתרון הוא שניתן לשנות את המיקום של הבמות הללו, וכך אפשר לנקות גם מבנים גדולים במיוחד מכל זווית.
  • הקמת קונסטרוקציות – כאשר צריך להקים קונסטרוקציות, הדרך הכי נוחה לעשות זאת, היא עם במות הרמה איכותיות. הבמות מאפשרות לפועלים לעלות עם הציוד שהם נדרשים אליו, למקם את הבסיס לקונסטרוקציות ולפיגומים השונים, וכך למקם אותם בצורה ראויה, והקונסטרוקציות עצמן יהיו בטיחותיות לשימוש. גם כאן, העובדה שהבמות הללו ניידות מאפשרות עבודה מדויקת יותר.
  • עבודות חשמל – כשצריך לבצע עבודות חשמל במבנים, לא פעם צריך לעשות זאת בגובה, תוך כדי טיפול בתשתית החיצונית של החשמל אשר ממוקמת במעטפת של המבנה או אפילו בגג. גם במקרים הללו, במת ההרמה היא שנותנת את הבסיס הנדרש לעבודות הנ"ל.

במות הרמה – הרגליים שלכם לגובה

אם לסכם את הסוגיה, הרי שבמות ההרמה הן בעצם הרגליים שלכם, שיובילו אתכם לעבודות רבות בגובה. קשה לחשוב איך תעשיות שלמות היו יכולות להסתדר בימינו – אלמלא הן היו עושות שימוש בבמות ההרמה המשוכללות.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן