3 סיבות לפנות לעו"ד משפחה בתחילת הליך גירושין

עו"ד גירושין

אך תעברו את התהליך לבד

תהליך גירושים הוא לא תהליך פשוט. זוגות רבים מנסים להילחם זה בזה בלי להבין שבסופו של דבר הם רק פוגעים זה בזה ולא מסייעים לתהליך מהיר ופשוט לשני הצדדים. תהליכי גירושין הם מהתיקים הכי מסובכים בבתי המשפט בהם יש צורך להתמודד עם סערת רגשות לא פשוטה של שני הצדדים שכוללים גם דאגה לעתיד מבחינה רכוש וילדים משותפים. פנייה לעו"ד דיני משפחה יכולה לסייע מאוד וככל שהוא יקבל פנייה כמה שיותר מוקדם כך לזוג ייגרם פחות נזק מהדיונים וה-ויכוחים שיכולים להלהיט עוד יותר את העניינים ביניהם.

עו

3 סיבות לפנות לעו"ד משפחה בתחילת הליך גירושין

 

  • תהליך גירושין כמו כל תהליך שמגיע לבית משפט הוא תהליך מסובך בעיקר בגלל הבירוקרטיה הרבה. אם אתם רוצים להגיד משהו בפני שופט אתם לא יכולים לעשות את זה בכל זמן ובכל צורה ויש להכול מועד מתאים. לא תמיד לאדם הממוצע ברור בדיוק מדוע הדיונים בבית המשפט נדחים מידי פעם, כיצד יש להגיש ערעור ומהם הנוסחים המקובלים להסכמים כדי ששופט יאשר אותם. עוד" דיני משפחה יסייע בכל המסמכים הנחוצים ויעשה סדר בבלגן.
  • עו"ד דיני משפחה הוא עורך דין בעל ניסיון רב. בני זוג שמתגרשים לא נמצאים בנקודת מבט אובייקטיבית והסערות מציפות אותם. עו"ד דיני משפח הוא עורך דין שראה כבר זוגות רבים מתגרשים ויודע כיצד אפשר להפוך את התהליך להרבה יותר פשוט. הניסיון הרב שלו בתחום הזוגי וגם בתחום המשפט בא לטובתכם ואם תתנו לו לנהל את העניינים אתם רק תרוויחו תהליך הרבה יותר פשוט והרבה פחות כואב.
  • עו"ד דיני משפחה חוסך לכם המון זמן וכסף. הוא יודע כיצד לנהל את התיק, הוא שומע את שני הצדדים וקובע אתכם פגישות מתי שנוח לכם, עו"ד גירושין לכל צד יעלה הרבה כסף בסכומים שיכולים להגיע לעשרו תאלפי שקלים ולכן החיסכון שלכם מאוד משמעותי.

עו"ד דיני משפחה מנוסה ובעל המלצות

אם אתם רוצים לעבור תהליך גירושין קל ופשוט אתם חייבים לבחור בעורך דין דיני משפחה מנוסה ובעל המלצות. לא כל עורך דין יכול להתמודד עם כל תיק ובהתאם למצב שלכם חשוב לבחור בעורך דין מוסמך שיידע כיצד להתמודד עם המצב ולהוציא את הכי טוב עבור שניכם.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן