3 סיבות להזמין יועץ בטיחות אש

סכנת האש היא אחת הסכנות הממשיות והמהותיות ביותר בכל מבנה ועסק בסביבה המודרנית

מאז ומעולם מערכת היחסים של האדם עם האש היא מערכת יחסים די סבוכה. מצד אחד, גילוי האש והניצול של האדם את האש היוו נקודת מפנה קריטית בהיסטוריה האנושית, במעבר בין חברה פרימיטיבית לבין חברה תבונית עד להגעה לעולם המודרני שבו אנחנו חיים. מאידך, מאז ומעולם גם ברור כי האש היא סכנה, וסכנת האש המהותית לא פחתה ככל שהשנים עברו. אדרבא – כיום, בחברה שמבוססת במידה רבה כל כך על מערכות חשמליות ועל אנרגיה שמיוצרת בכמויות עצומות, סכנת האש הופכת לסכנה מהותית ויום יומית גדולה בהרבה עבורנו, והדרכים שלנו להתגונן מפניה ולמנוע אותה הן רבות ומתקדמות מאי פעם בהתאם. עם זאת, לא כל אחד מאתנו יכול להבין בצורה איכותית ומלאה את הדרך הטובה ביותר למגן את העסק או הבית שלנו מפני אש בצורה הטובה ביותר, ובטיחות אש איכותית ניתן להבטיח רק דרך איש מקצוע בתחום זה – יועץ בטיחות אש. כעת, נכיר 3 סיבות מתוך 3 מקרים בהם כדאי לנו להזמין יועצי בטיחות אש.

3 סיבות ב-3 מקרים בהם אנחנו צריכים להזמין יועץ מקצועי בכל מה שנוגע לבטיחות אש

  • לחסוך לעצמנו בלאגן כבר בשלב הבנייה – כאשר אנחנו נמצאים בתהליך כזה או אחר של בנייה, יועץ בטיחות אש הוא איש מקצוע שיכול לחסוך לנו כבר בשלב זה הרבה מאוד כאב ראש במבט קדימה. יועץ בטיחות האש נותן לנו יעוץ איכותי בכל הנוגע למיגון האש ולאתר ליקויים כבר בשלב הבנייה, ליקויים שיהיה לנו הרבה יותר קשה לתקן לאחר סיום תהליך הבנייה.
  • קבלת טופס 4 – טופס 4, שהוא למעשה טופס האכלוס של בניין לאחר בנייתו, הוא טופס שלא ניתן לקבל בלי מיגון אש מלא ואיכותי כפי שהוא תוכנן ואושר על ידי יועץ בטיחות אש. בהקשר זה, יועץ בטיחות האש מהווה דמות מחייבת עבורנו, והמקצועיות שלו דרושה לשם סיום של כל תהליך בנייה ולא רק לייעוץ נטו.
  • אין שום דבר חשוב מחיי אדם – יועץ בטיחות אש הוא דמות שתפקידה להבטיח את סביבת העבודה והמחייה הבטוחה ביותר עבור כל הנוכחים במבנה כזה או אחר. משום כך, בכל תהליך של שיפוץ ובכל מעבר שלנו בין משרדים או עסקים שונים, יועץ בטיחות האש מהווה עבורנו חותמת ברורה וחדה באשר ליכולת שלנו לעבוד ולחיות בצורה בטיחותית.

יועצי בטיחות אש ברמה הגבוהה ביותר מבטיחים לנו את סביבת העבודה והמחייה הבטוחה ביותר

כאשר אנחנו רוצים לפנות ליועץ בטיחות אש, אנחנו צריכים להיות בטוחים שמדובר באיש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, הן עבור הצרכים הביורוקרטיים שלנו והן עבור הצורך המוסרי והחשוב של שמירה על חיי אדם בצורה הטובה ביותר. רק דרך שירות איכותי המתמחה בייעוץ בטיחות ככלל ובבטיחות אש בפרט, נוכל להבטיח זאת בצורה הברורה והטובה ביותר.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן