שאיבת ביוב לשימוש הרשויות המקומיות

ביובית

הביובית מבצעת פעולות רבות ששומרו תעל איכות חיינו, ולמרות שהיא חיונית גם למגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי, הלקוחות הכי גדולים וחשובים שלה הן הרשויות המקומיות. ככל הנראה אם ראיתם ביובית שמטפלת בביוב ליד ביתכם, העירייה היא זו שהזמינה אותה וזה הזמן להכיר את העבודה המשותפת הזו מקרוב.

עבודה שוטפת מול פעילות בשעת חירום

העבודה המשותפת של ביובית והרשות המקומית מתחלקת לשתי קטגוריות ראשיות. ראשית, יש לדבר על הפעילות שאנו בתור אזרחים נחשפים אליה יותר והיא פעילות החירום. ריחות מבחילים שעולים מהביוב או הצפה גלויה שכבר צומחת לשלולית די נכבדת, יכול להטריד את תושבי השכונה ובמצב כזה הביובית תגיע במהירות ותטפל בבעיה. במקרים אחרים, הביובית תבצע פעילות שגרתית שכוללת שטיפת קווי ביוב וניקוז בורות נקז, יחד עם בדיקות תקינות למערכת הביוב העירונית בכל חלקיה השונים.

ביובית

מתי נדרשת שאיבת ביוב לרשות המקומית?

 

  • שאיבת ביוב נדרשת כאשר ישנן הצפות. ישנן הצפות שאינן חמורות במיוחד ומערכת הניקוז יכולה להתמודד איתם לבדה, אך ישנן הצפות חמורות מאוד בכבישים, בגנים ציבוריים, בכיכרות או במרכזים מסחריים שדורשים שאיבה מיידית. השאיבה מונעת את הנזק הרב שיכולים לגרום המים וכך למעשה המענה המהיר של צוות הביובית, ללא תנאי ובטיפול ממוקד ומקצועי, הכרחי וחוסך תיקון שהיה עולה כסף רב לרשות המקומית.
  • מערכת הביוב אמנם פועלת בצורה די אמינה ועמידה ברוב ימי חייה אך היא עלולה לסבול ביום מן הימים מסתימה כלשהי. הסתימה יכולה להגיע מפסולת ביתית או תעשייתית שנזרקה לצינורות הניקוז, משורשים שחדרו לביוב מעצים סמוכים בשדרה או בפארק העירוני, מלכלוך שחדר לביוב דרך מערכת הניקוז ועוד סיבות רבות ומגוונות. במצבים אלו צוות הביובית ישתמש בצינור הארוך של הביובית וישאב את הסתימה.

כיצד פועל צוות הביובית עם הרשות המקומית?

הרשות המקומית בדרך כלל תפעל עם אותו צוות ביובית לפי מכרז מסודר כנהוג בנותני שירות לרשויות המקומיות. העבודה המשותפת בדרך כלל תהיה לכמה שנים כאשר זה גם תורם לניהול הכספים וההוצאות של הרשות המקומית וגם להבנת טיב העבודה של אותו צוות, שמצד אחד מספק מחיר משתלם במכרז ומצד שני עומד בכל התנאים שלו מבחינת מקצועיות, היכולת לספק עבודה וכולה. התושבים מתקשרים למוקד העירוני בכל בעיה והמוקד העירוני מזניק את הביובית כשצריך.

שאיבת ביוב במקצועיות ובמהירות

שאיבת ביוב היא רק אחת מיני פעולות רבות שאנו בביובית יוסי גולן בע"מ מבצעים. אנו עובדים כבר שנים רבות בתחום והניסיון עושה את שלו, כאשר כל לקוח מקבל תמיד את הטיפול הכי טוב שיש. לקוחות מהמגזר הפרטי, העסק והתעשייתי, כמו גם רשויות מקומיות שמקבלו מאיתנו שירות מנצח, מעגל הלקוחות שלנו מתרחב מידי יום ביומו והגיע הזמן שגם אתם תיקחו חלק מההצלחה!

שאיבות ביוב, שטיפת קווי ביוב, תחזוקה שוטפת והחלפת צינורות, הכל מאותו הצוות! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה!

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן