צביעה בתנור לצרכים פרטיים

צביעה בצבעים תעשייתיים

לצבוע בדרך קצת אחרת

הצבע מוסיף לנו הרבה לחיים ובמידה ואנחנו רוצים לקבל מוצרים ססגוניים ומעוצבים לצביעה יש משמעות חשובה ביותר. הצביעה מתבצעת במגוון שיטות וכשמדובר על צביעה תעשייתית יש הרבה שצריך לדעת. מתי לצבוע ואיך לצבוע נכון, אלו הן רק שתיים מהשאלות שכל אחד צריך לשאול את עצמו. צביעה בתנור היא אחת משיטות הצביעה הטובות ביותר כאשר ניתנת כאן צביעה חזקה במיוחדת שלא תרד בקלות. יש יתרונות רבים לצביעה בתנור כאשר אפשר לקבל ציפויי צבע דקים מאוד אך עמידים ואחידים.

צביעה בצבעים תעשייתיים
צביעה בצבעים תעשייתיים

צביעה בתנור לצרכים פרטיים

  • צביעה בתנור יכולה לשמש כל אחד למוצרים שלו. גם מפעל קטן ביותר יכול לרכוש את שירותי הצביעה של חברה אחרת שתגיע עד אל המפעל ותסדר לו תנור מתאים. הצביעה יכולה להיות טובה למשטחים דקים, למתכות ולחומרים שעמידים לחום גבוה כאשר צביעה איכותית כמו זו קשה לקבל עם אף ריסו או צבע נוזלי אחר.
  • הצביעה שמתבצעת בתוך התנור אפשרית בזכות אבקה או נוזל שנמרחים אל המוצר. זה יכול להיות צינור או כל פריט אחר כאשר ניתן לקבל צביעה במהירות גבוהה עם פיזור איכותי של החומר. ניתן גם לקבל מספר גוונים תוך כדי הצביעה וכך היתרונות רבים יותר מאשר בכל צביעה אחרת.
  • הצביעה מתבצעת באמצעות שדה חשמלי כאשר המוצר נצבע להרקה. אוויר דחוס מניע את הצבע דרך צינורות היישר אל המרסס הייעודי ובקצה שלו נמצאת אלקטרודה. חלקיקי הצבע טעונים חשמלית ובעקבות השדה החשמלי שנוצר בתנור חלקיקי הצבע נדחפים אל המשטח וכך הידבקות חזקה ביותר. לאחר מכן יוכנס המשטח אל תנור חם והאבקה תימס וכך מתקבלת הצביעה הכי איכותית שיש.

ניקוי חול >>

מי משתמש בצביעה בתנור?

כל אחד יכול להשתמש בצביעה בתנור כאשר השירותים האלו ניתנים על ידי מספר בתי מלאכה ברחבי הארץ. מדובר בצביעה עמידה ביותר והיא מתאימה למשטחי מתכת, לחלקי צינורות ואפילו למוצרים קטנים מאוד שחשוב לצבוע כדי להבדיל ביניהם. ניתן לצבוע כלים ישנים שכבר איבדו מהצבע שלהם ולא רק משטחי שמיועדים להמשך ייצור אל גם מוצרים סופיים כמו משטחי שולחנות, אתים, שעונים וכולה.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן