פעילות גיבוש אפקטיבית – נוגעים בתרבות

פעילות גיבוש

אנחנו מתקרבים דרך עשייה משותפת, ובעיקר דרך הדברים שנוגעים בכולנו, במחנה-המשותף המלכד ביותר. התרבות הישראלית מבוססת על חגים, והחגים מבוססים על מסורת ואוכל. פעילות גיבוש אפקטיבית, שנוגעת בכולם ומעוררת את ההתרגשות הרצויה כל-כך חייבת להיות מלוות בארוחה טובה.

וכמו בכל חג, פעילות שיוצרת גיבוש תלווה גם במוסיקה טובה, שכן המוסיקה מלכדת בין השומעים והשרים כאחד, ויוצרת תדר של חיבור – הדבר שאנו מחפשים בגיבוש. פעילות המשלבת בין ארוחה טובה לשירה ומוסיקה היא דבר שפועל בדיוק על המקומות האלו, של החיבור הפשוט והעמוק ביותר של כולנו לעצמנו וזה לזה.

ערב פעילות גיבוש מוסיקלית חוויתי

פעילות גיבוש צריכה להיות חוויה, משהו מעורר, מגרה, מרגש, משהו שיצית במשתתפים רוח של חיבור ושותפות. השיח והסיפורים אודות אוכל ומוסיקה, ובעצם אודות הבסיס של כל תרבות, יוצרת את האקורד הזה בדיוק, ומאפשרת לכם לקבל אפקטיביות גבוהה כפי שמחפשים בארגון רציני, ומנגד אירוע לא פורמאלי, נגיש, ולא יומרני.

איכות ללא יומרה, זה מה שפעילות גיבוש טובה נותנת, ומגוון הפעילויות וההפעלות לגיבוש בתחום זה מאפשרת לכם גמישות אדירה והתאמה לגודל הקבוצה, אופייה, לגילאים, למבנה ולארגון, בצורה הטובה ביותר.

סוגי ההפעלות כוללים ערב במסורת המוסיקה והאוכל הפולני, ההודי, האיטלקי, הצרפתי, וכמובן, אירוע גיבוש ופעילות סביב התשוקה לשוקולד, שמחברת כמעט את כולנו.

הסוד של סיפור הסיפורים

כמו לכל דבר שאנו עושים היטב, גם סיפור סיפורים הוא אומנות הטומנת בחובה סוד או שניים. ליודעי דבר, סודות אלו ממתיקים את העשייה, ומאפשרים אפקטיביות יוצאת דופן במינימום מאמץ, השאיפה של רובנו בכל יום עבודה ובכל עשייה בחיים.

פעילות גיבוש טובה דרך סיפור סיפורים תיאטרלי לוקחת את המשתתפים למסע משותף, באפס מאמץ מצידם, דרך פריטה על המיתרים העמוקים ביותר שלנו. כשמוביל הערב יודע לומר את המילים הנכונות ובאווירה הנכונה, הקבוצה נפתחת ומתאחדת מיד, בספונטניות גמורה.

למראית עין לא תוכלו להבין מה קרה, אך התחושה ברורה ואינה משתמעת לשתי-פנים, הקבוצה מלוכדת, מגובשת, ופעילות הגיבוש עשתה את עבודתה פלאות, בדיוק כפי שחיפשתם.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן