משחק טניס שולחן – גם ליהנות וגם לרדת במשקל

שולחן טניס

אם עדיין לא יצא לכם לשחק בשולחנות פינג פונג, אל תוותרו על החוויה המדהימה זהו. שולחן פינג פונג הוא המצאה מדהימה ביותר לכל הדעות, שהפכה לספורט בפני עצמו. כיום ניתן לשחק בו בכל בית, חצר, או מקום סגור אחר, מה שלא מתאפשר במשחק טניס רגיל לו דרוש כמובן מגרש טניס. שולחנות טניס הפכו לטרנד של ממש, ועל מנת לשחק כל שצריך הוא שולחן פינג פונג, שני מחבטים מיוחדים לטניס שולחן, כדור פינג פונג והרבה מאד אדרנלין.

גם אם אתם לא בקיאים במשחק טניס שולחן, סביר מאוד להניח כי יש לכם חבר או מכר שיודע לשחק טוב. בקשו ממנו שילמד אתכם לשחק. תוך כמה אימונים קלים תוכלו להבין את העיקרון ולהתחיל לשחק בכיף עם חברים. אם אתם לא מכירים חבר או מכר שמכיר את המשחק, תמיד תוכלו ללמוד בעזרת סרטונים ברשת האינטרנט.

כמה קלוריות שורפים על משחק בשולחן פינג פונג?

כאשר משחקים טניס שולחן, לא רק נהנים מן המשחק, אלא גם יורדים במשקל מטבע הדברים. היתרון בירידה שכזו, הוא שאתם לא שמים לב לפעילות שאתם עושים. קחו לדוגמה מקרה בו אתם יוצאים לריצה. ריצה יכולה להיות בהחלט חוויה נחמדה, אך היא לא כיפית ומלאת אדרנלין כמו משחק בשולחנות פינג פונג עם חבר. כאשר אתם משחקים טניס שולחן, אתם לא שמים לב לפעילות הספורטיבית שלכם, אלא מרוכזים במטרה אחת – איך לנצח את היריב. הנתון המעניין ביותר הוא שבמשחק פינג פונג אחד ניתן לשרוף בין 236 קלוריות ל 345 קלוריות. כלומר, דמיינו שאתם משחקים 5 משחקים, אתם יכולים לשרוף כמות הגונה של קלוריות מבלי להרגיש ארוחה מפנקת ומשמינה במיוחד.

זה הזמן לרכוש שולחן טניס

אין ספק כי שולחנות פינג פונג הם חוויה מדהימה לכל בית. אם אין ברשותכם עדיין שולחן טניס, זה הזמן שלכם לרכוש, וליהנות גם ממשחק ממכר במיוחד וגם מאופציה נהדרת לרדת במשקל מבלי להרגיש כמעט.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן