מזרון שיאצו כל התענוגות במקום אחד

שיאצו היא אחת משיטות הטיפול שמשתייכות לרפואה האלטרנטיבית. השיאצו היא למעשה רפואה אלטרנטיבית מהנה ונעימה במיוחד שבמהלכה לוחצים על נקודות שונות בגוף כדי לשחרר אותו. לא ניכנס לתהליך השיאצו עצמו במאמר זה אלא יותר למזרון הנוח שעליו שיטתה טיפול הזו מתבצעת.

מהו מזרון שיאצו ולמה הוא חשוב?

מזרון שיאצו מנדלבוים הוא אותו מזרון שעליו יהיה המטופל בעת שהמטפל בשיאצו מטפל בו. המזרון צריך להיות נוח כמו כל מזרון אחר, שיאצו הוא למעשה טיפול במגע ואמנם הוא לא יהיה קשה מידי ולא לוחץ מידי, אך ההשלכות של מזרון לא נוח יכולות להיות משמעותיות מאוד ואפילו להשליך על איכות הטיפול. מזרון שיאצו יכול להיות נוח מאוד כלך שהמטופל יאהב להיות עלי ויכול להיות שהוא יקנה לו סבל. ברגע שהוא יסבול, הוא לא ירצה להמשיך בטיפול ולמעשה במקום לשחרר את הגוף, הוא רק ייתפס עוד יותר. לכן כאשר בוחרים מזרון לשיאצו צריך לבחור אותו בחוכמה.

מזרון שיאצו לטיפול מושלם
מזרון שיאצו לטיפול מושלם

לבחור את המזרן ברכות הנכונה

יש פרמטרים רבים שמזרון שיאצו צריך לעמוד בהם כדי שהוא יהיה המזרון המושלם אך בסופו של דבר יש להתייחס לראשון והחשוב מכול והוא הרכות שלו. המזרון יכול להיות בגודל שונה, הוא יכול להיות גם בעובי שונה אך בסופו של דבר אם הוא לא יהיה רך במידה הנכונה הוא לא יהיה מתאים לטיפול הזה כלל. המזרון לא צריך להיות רך מידי ומצד שני גם לא קשה מידי. יש צורך שמצד אחד יהיה ניתן לדחוף עליו את השרירים של המטופל ומצד שני שהוא לא יהיה קשה מידי ויגרום לו לחוסר נעימות ולזרימת דם לא נכונה שתגרום לו לתחושת לחץ.

מזרן גדול אבל כזה שקל לאחסן

עוד אחד מהפרמטרים החשובים ביותר הוא הגודל של המזרון וגם כאן יש צורך למצוא איזון. מצד אחד המזרון צריך להיות גדול ונוח כדי שהמטופל יהיה עליו לחלוטין, כי אם הוא יהיה על הרצפה הטיפול לא יהיה איכותי. מצד שני המזרון לא יכול להיות גדול מידי כי יהיה קשה מאוד לאחסן אותו ולעתים גם לטפל עליו. לכן יש צורך לבחור את המזרון בגודל המתאים, כאשר יש גדלים סטנדרטיים כמו רוחב 90 סנטימטר ואורך של 120 או 150. כמובן שאפשר ורצוי לבחור כמה מזרונים בכמה גדלים אם אתם בוחרים אותו לקליניקה שלכם ולא לשימוש אישי וכך יהיה מזרן מותאם לכל מטופל שיגיע לטיפול.

מזרן מחומרים איכותיים לאורך זמן

עוד אחת מהנקודות החשובות ביותר היא העמידות של המזרן. לא משנה עד כמה המזרון נוח ועד כמה הוא מותאם בדיוק לגודל, אם הוא לא יהיה עמיד לאורך זמן אתם תצטרכו לקנות אותו שוב לאחר מכן. מצב כזה כמובן יהיה בעייתי מאוד הרי לא רק שתצטרכו לבזבז עוד כסף בהוצאה פתאומית שלא באמת תכננתם, אלא גם תצטרכו להשקיע בו הרבה יותר זמן. החיפושים יכולים לעלות לכם בזמן יקר שיבזבז לכם עוד כסף וכמובן כל תחושת הביטחון שלכם לקנות מזרון 'עמיד' כמו שחשבתם תרד לטמיון.

כיצד נבחר את המזרן הטוב ביותר?

אחרי כל הפרמטרים שדנו עליהם לגבי מזרן שיאצו אתם יכולים מעט לחשוש. כיצד ואיפה אפשר לבחור את המזרון המושלם לרפואה אלטרנטיבית? התשובה היא אצל מנדלבוים מזרונים. יש הרבה חברות מזרונים שיכולות להציע לכם את השירות הכי טוב וכמובן את המזרונים הכי מותאמים גם לשיאצו ספציפית וגם לצרכים שלכם, אך אנו במנדלבוים מזרונים עושים זאת כבר שנים ונהיה התשובה לכל בעיה!

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן