עדשות מולטיפוקל יכולות להיות השינוי המרענן לחיים שלכם. למעשה העדשות הללו יכולות להיות הרבה יותר משמעותיות ממה שאתם חושבים כי אחרי שתשתמשו בהן פעם אחת, תוכלו להבין עד כמה הן יעילות לשגרת החיים היום יומית של העידן המודרני. למי הן מומלצות ומאיפה קונים אותן?

מה היתרונות של מולטיפוקל?

כדי להבין מדוע עדשות מולטיפוקל כל כך מומלצות צריך להבין תחילה מה זה בכלל אומר. העדשות כיום יכולות להתאים לעין לפי המספר. כלומר, לכל עדשה יש מספר וכך היא עוזרת לכם לראות בצורה ממוקדת וברורה יותר. הבעיה מתחילה כאשר יש קושי גם לראות למרחק וגם לראות אובייקטים קרובים, בעיקר לצרכי קריאה. כאשר יש צורך לבחור משקפיים חדשים יש צורך לבחור גם משקפיים לקריאה וגם משקפיים לנהיגה או ליום יום כאשר יש צורך לראות למרחקים. עדשות מולטיפוקל למעשה מבטלות את הצורך בכמה זוגות משקפיים יש להן כמה חלקים שכל אחד רואה למרחק שונה.

מולטיפוקל

מולטיפוקל

למי מולטיפוקל מומלץ במיוחד?

יש לעדשות מולטיפוקל יתרונות רבים וזה מה שהופך אותן לכל כך מומלצות כל כך אך הן יכולות להתאים בעיקר לאנשים שמרכיבים שתי זוגות משקפיים גם למרחקים קצרים וגם למרחקים ארוכים. יש סיכוי טוב שהעדשות הללו גם יחסכו לכם עלויות רבות הרי אתם חוסכים עוד זוג משקפיים. חשוב לזכור כי עיקר האנשים שסובלים מבעיות ראייה למרחק קצר יהיו אנשים מבוגרים מעל גיל 40 או 50, וכמובן הבעיות הללו יכולות להחמיר עם הזמן. לכן רוב עדשות המולטיפוקל שייכות לאנשים מבוגרים אך כמובן שגם ילדים ונערים מתבגרים יכולים להשתמש בהן אם הן מסייעות.

ממי נוכל לקנות עדשות מולטיפוקל?

אחרי שהבנו עד כמה עדשות מולטיפוקל מומלצות לכל אחד צריך להבין ממי אפשר לקנות אותן. לא לכל חנות משקפיים תהיה את האפשרות לספק ללקוח עדשות מולטיפוקל אך לרוב רובן של החנויות יש כיום את הספק שלהן שמספק הן את העדשות המתאימות. חשוב זלכור שהעדשות צריכות להיות מותאמות אישית ולכן רוב הסיכויים שלא תגיעו לחנות ותתרשמו מעדשות מוכנות, מדובר בעדשות יראות מאוד שתמיד מיוצרות באופן אישי ללקוח. הקנייה של העדשות יכולה להתבצע במהירות רבה אחרי בדיקת ראייה מעמיקה אך חשוב לזכור כי אם המספר צפוי לגדול, מוטב להמתין עם הקנייה.

כיצד נבחר את העדשות המתאימות?

כדי לבחור את עדשות המולטיפוקל המתאימות יש צורך לקיים כמה תנאים. התנאי הראשון הוא קודם כל להבין מה המספר של הנבדק. אחרי שבודקים את הראייה שלו ומבינים מה המספר שלו בכל עין יש צורך לבדוק את הצילינדר וזהו נתון לא פחות חשוב. כמובן שאת כל התהליך הזה יש צורך לעבור בחנות משקפיים שאפשר לסמוך עליה, חנות אמינה שכמובן מציעה שירות אדיב כולל אחריות. ההתאמה של עדשות מולטיפוקל צריכה להיות מותאמת גם לשגרת חייו של הנבדק. אם הוא יושב הרבה מול מחשב הוא צריך שהחלק של העדשה לטווח הבינוני יהיה גדול יותר, וכך הלאה.

מולטיפוקל משודרג בהתאמה אישית

כיצד מתאימים את העדשה לפי הצרכים של הלקוח? יש צור לדבר איתו ולהבין מהי שגרת יומו. יש אנשים שעובדים מול המחשב ולכן הם צריכים שהעדשות יהיו טובות בעיקר לטווח הקצר והבינוני ויש אנשים שבמהלך העבודה שלהם דווקא מביטים למרחק כמו למשל נהגי אוטובוס או מיניבוסים. במקרה הזה העדשות חייבות להיות מותאמות היטב כי אם לא כך יהיה, הן יכולות לפספס את המטרה ואפילו להזיק לראייה שלו. חשוב גם לזכור כי עדשות מולטיפוקל לא תמיד יהיו פשוטות בהתחלה ולכן יש צורך להתרגל אליהן במשך כמה שבועות.

קטגוריות: כללי 0 אהבו

השאר תגובה