ברזים לאמבטיה נשמעים לכם כמו בחירה קלה אך היא ממש לא כזו. הכול תלוי בעומק הבחירה שלכם כי אם אתם רוצים להתאים את הברז לאמבטיה שלכם בצורה מושלמת, אתם חייבים לשקול היטב את כל המאפיינים שלו. אלו מאפיינים יש לברזים לאמבטיה? זה הזמן לגלות.

ברזים

המאפיינים של ברזים לאמבטיה

 

  • סגנון הברז הכללי הוא אחד המאפיינים החשובים ביותר שלו. יש ברזים שמתאימים לעיצובים יוקרתיים, יש ברזים שמתאימים לעיצובים כפריים וכולה. מה משפיע על העיצוב? למעשה כל שאר הפרמטרים, אם כי זה תלוי גם בהעדפה האישית שלכם. יש ברזים עם גימורים יוקרתיים יותר, מה שישפיע גם על המחיר, והם יתאימו לחדר מקלחת מושקע שמתיימר להיות יוקרתי. ברז כזה לעולם לא יתאים לעיצוב כפרי שישראלים אוהבים.
  • גימור הברז והצבע שלו הם שני מאפיינים חשובים שמשפיעים על העיצוב כמו שכבר הוזכר לעיל. מה זה אומר הצבע והגימור? למשל, יש ברזי כרום שהם הברזים הכי חלקים שיש והאור ממש משתקף מהם. לצד ברזים אלו יש אץ הברזים המוברשים שהם פחות מחזירים את האור אך זה לא אומר שהם פחות מעוצבים, הם פשוט מתאימים לסגנון אחר. יש ברזים בצבע ברונזה ואפילו ברזים בשחור ולבן.
  • הברז חייב להיות איכותי וזה כבר עניין של היצרן. יש יצרנים שמספקים ברזים מדהימים באיכותם שיהיו עמידים לאורך זמן ולא יסבלו מקורוזיה בשום שלב בחייהם, לעומת ברזים אחרים שתוך שנה או שנתיים תצטרכו לחפש להם מחליפים. מה אפשר לעשות כדי לבחור ברז טוב? תתעניינו ביצרנים השונים ותסקרו את השוק כדי למצוא את הברז המושלם.

נוחות לפני הכול

האם הברז שימושי? אי אפשר לשכוח את הפונקציונליות של הברז הרי מדובר באביזר שתשתמשו בו כל בוקר וכל ערב. ברז לא נוח יהיה סיוט ממשי ולכן לא כדאי לזלזל במאפיין הזה שאולי יהיה החשוב מכול. מה זה אומר ברז שימושי? יש ברזים גבוהים ויש ברזים יותר נמוכים. יש ברזים עם ידית אחת ויש ברזים עם שתי ידיות וכן הלאה. כל אחד צריך לבחור את מה שנוח לו כאשר כיום יש ברזים שנפתחים בנגיעה או עם חיישן.

השאר תגובה