מדפסת כרטיסים מגנטיים – לא רק לחתונות

כרטיסים מגנטיים הפכו את החיים שלנו להרבה יותר נוחים ולמעשה גם להרבה יותר בטוחים. אפשר לקחת את כרטיס האשראי כדוגמה מובהקת לכך, כאשר הוא הפך את הקניות שלנו לבטוחות ונוחות יותר כשכל מה שאנו צריכים הוא כרטיס ששוקל כמה גרמים ספורים. היכן יש עוד כרטיסים מגנטים שימושיים לחיינו?

מדפסת כרטיסים מגנטיים

תנו למגנטים לסדר לכם את החיים

כרטיסים מגנטיים יכולים להיות מכמה משפחות כאשר חלק מהאנשים מיד יחשבו על המגנטים שמחולקים בחתונות. זוהי אחת האטרקציות הנפוצות ויש לומר גם הדי בסיסיות בחתונות ובאירועים בימינו, כאשר בכל אירוע כולם מחפשים את אותו צלם שיצלם אתכם במצלמה איכותית וכבר אחרי כמה דקות תוכלו לראות לוח מתכת שעליו מודבקים מגנטים רבים עם אותה תמונה. אם תלכו לדלת המקרר שלכם כנראה תראו כמה מגנטים כאלו אך באותה מידה תראו כרטיסים מגנטיים רבים אחרים אם תסתכלו בארנק. מלבד חתונות, מדפסת כרטיסים מגנטיים נפוצה בעוד כמה מקומות.

שימוש בכרטיסים מגנטיים לכרטיסי חבר

אחד מהשימושים החשובים ביותר בימינו במדפסת כרטיסים מגנטים הוא כדי ליצור מועדון לקוחות. כל בעל עסק כיום יודע שכדי למשוך את הלקוחות שלו לחזור לקנות בעסק, כלומר להפוך אותם ללקוחות קבועים, הוא צריך לספק להם כרטיס חבר במועדון הלקוחות שלו והמבצעים וההטבות כבר יחזרו אותו. כמובן שכל מועדון לקוחות מתחיל בכרטיס מגנטי שנחוץ להעברת המידע וכך מזכה את הלקוח בנקודות על הקניות שלו וכמובן במבצעים. ללא הכרטיס המגנטי ששומר על הנתונים, כל הרעיון של מועדון לקוחות לא היה מיושם.

שימוש בכרטיס מגנטי ככרטיס עובד

המגזר העסקי משתמש במדפסת כרטיסים מגנטים לעוד שימוש חשוב: כרטיסי עובדים. כרטיס עובד הוא למעשה כרטיס עם דמותו ושמו של העובד שנמצא במפעל או במשרד מסוים, כאשר לכל כרטיס כזה יהיה פס מגנטי. הכרטיס יכול להיות רב שימושי: הוא יכול לאפשר בקרת כניסה נוחה לעובדים וכך גם יהיה קל לבצע בקרה על שעות העבודה שלהם והנפקת תלוש שכר בסוף החודש, הוא יכול לאפשר הרשאות לחלק מהעובדים, הן לפתיחת דלתות מסוימות והן לכניסה למקומות מסוימים במחשב או בקופה רושמת, וכן הלאה.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן