להתחיל דף חדש ונקי עם ניקיון אחרי שיפוץ

השיפוץ של הבית שלכם, הוא תהליך שיכול לקחת לא מעט זמן, ואפילו לעלות לא מעט. אולם, התמורה כאן היא כמובן אדירה – שהרי אחרי שהבית משופץ, אתם נכנסים אליו, והוא ממש כמו בית חדש, ואתם נהנים ממנו פי כמה. רגע אחד לפני שאתם ממהרים להיכנס לדירה המשופצת, כדאי לזכור דבר אחד – השיפוץ השאיר אחריו לכלוך. למעשה, מדובר על לא מעט לכלוך, וזו לא באמת חוויה נעימה, להיכנס לבית משופץ שמלא כולו באבק ובשאריות טיח. לכן, כדאי מאד להזמין שירות של ניקיון אחרי שיפוץ, בכדי שתוכלו באמת ליהנות כמו שצריך.

ניקיון אחרי שיפוץ

איך ניקיון אחרי שיפוץ בכלל מתבצע?

  • ניקיון מקיף לריצוף – קודם כל, ניקיון אחרי שיפוץ מתחיל בניקיון מאל"ף ועד ת"ו לריצוף שלכם. הריצוף הוא בעצם נקודת התורפה בבית אחרי השיפוץ, כי הרוב המכריע של הלכלוך מצטבר עליו – בעיקר כי עושים עבודות שונות בריצוף עצמו, בקירות ובתקרה, ובשל כוח המשיכה – הכל נופל למטה. לכן, מדובר על שטיפה מקיפה של הריצוף, טאטוא, ואם צריך – אפילו לעבור עליו עם מכונת פוליש, בכדי שהוא באמת יבריק כמו שצריך.
  • טיפול ברהיטים – אפשר שבזמן הריהוט כיסיתם ואף פיניתם את הרהיטים שלכם כדי שלא יתלכלכו. עם זאת, מספיק אפילו יום אחד שהרהיטים שהו בבית המשופץ יחד עם כל הלכלוך, כדי שהם יצברו כמויות עצומות של לכלוך שנדבר אליהם. כמובן שעבודות של ניקיון אחרי שיפוץ, כוללות ניקוי מקיף של הרהיטים. מדובר גם על ניקוי חיצוני, אבל גם פנימי – למשל ניקוי של המדפים בתוך ארונות, ניקוי פנימי של ספריות, ועוד.
  • ניקוי שטיחים – זה קצת שונה מריצוף, שכן השטיח מכסה אותו, אך האמת היא שהוא עלול להיות מלכודת לכלוך של ממש. כמובן שגם כאן נדרש סיוע מקצועי כי ניקיון של שטיחים זה משהו שאם לא עושים אותו נכון, עלול להרוס את השטיח – ואנשי המקצוע יוכלו להחזיר לכם שטיח נקי לגמרי.

ניקיון אחרי שיפוץ – ואז נכנסים פנימה

אחרי שעוברים את כל התהליכים הללו, אתם באמת תוכלו ליהנות מבית נקי ומצוחצח, והשיפוץ יהיה בולט במלוא הדרו.
קחו בחשבון שספות לדוגמה אם הם ישנים והלכלוך לא יורד מהם בניקוי רגיל, אפשר להזמין חברה מקצועית שתנקה את הספות ותהפוך אותו לממש כמו חדש

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן