כמה עולה כספות דיגיטליות

כספות רצפה

כספות רצפה

כספות דיגיטליות לנוחות שיא

כספת דיגיטלית היא הכספת הכי נוחה ולא סתם לקוחות רבים רוכשים אותה. למרות שגם כספות מכניות וגם כספות דיגיטליות מבצעות את העבודה שלהם נאמנה ודואגות שהתכולה תהיה מוגנת באופן תמידי, עדיין ניתן לראות כיצד ציבור הלקוחות ממשיך להעדיף באופן כרוני שימוש בכספות דיגיטליות. כספות דיגיטליות הן כספות נוחות בהרבה והתפעול שלהן הרבה יותר פשוט. כספות אלו יכולות להיפתח באמצעות קוד ובכך למעשה הכספות הרבה יותר נגישות מאשר כספות שדורשות מפתח או קוד מכני שיכול להיות מסובך עבור ילדים או נערים.

כספות דיגיטליות הרבה יותר בטוחות

כספות דיגיטליות הן כספות יותר בטוחות מאשר כספות מכניות. הסיבה לכך היא פשוטה: כספות דיגיטליות ניתן לסגור באמצעות שני המנגנונים, גם אלקטרוני וגם מכני. כספות אלו בדרך כלל מכילות קוד כלשהו שצריך להזין כדי לפתוח וניתן גם לרכוש כספת שנפתחת על ידי מפתח או כריס בנוסף לקוד. זוהי שיטת אבטחה נוספת שנותנת לנו ביטחון שגם ברגע שהדבר הנורא מכל יקרה ושודד ייכנס לביתנו, הוא לא יצליח לפרוץ את הכספת ללא קוד ולא הכרטיס או המפתח. באמצעות כספת דיגיטלית שנסגרת אוטומטית אפשר לקבל נגישות מלאה יחד עם יכולת להחליף את הקוד מתי שרוצים וכך לשמור על הגנה קבועה ומתחדשת מה שלא מתאפשר בכספת מכנית.

כמה עולות כספות דיגיטליות?

  • כספות דיגיטליות כמו כל כספת אחרת מושפעות מגורמים שונים שמשפיעים על המחיר. המחיר יכול לנוע בין כמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים בפרמטרים שונים ובעיקר הגודל. ככל שהכספת תהיה גדולה יותר כך היא למעשה תהיה יקרה יותר כי ההכנה שלה עולה יותר בגלל חומרי גלם רבים ויקרים. ישנם כספות דיגיטליות שמתאימות לבתי מגורים ואפשר לאפסם בהם מכשירים אלקטרוניים כמו תכשיטים לצד כספות ענק שנמצאות בעסקים או בבנקים. מחיר של כספת גדולה יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים לעומת כספת ביתית שאפשר לרכוש במאתיים שקלים.
  • איכות הכספת היא עוד פרמטר שמשפיעה מאוד על המחיר שלה. בעוד יש כספות בבתי מלון ובכוני כושר שיכולות לעלות בין מאתיים לשלוש מאות שקלים, כספות אלו הן כספות שיכולות להיפרץ די בקלות. העובדה שהם כספות זולות מעידה על כך שאין סיכוי גדול שמישהו בכלל ינסה לפרוץ אותם ולכן גם בבתי מלון ניתן לראות את הכספות הדיגיטליות הכי סטנדרטיות שיש. כספות אלו אינן חזקות במיוחד ופורץ מיומן יכול לפרוץ אותם די מהר, לצד כספות איכותיות שעולות אלף ואלפיים שקלים בתור מחירי התחלה, שיהיו חזקות מאוד וניתן לפרוץ אותם רק בתנאי מעבדה.
  • מותג החברה והמשווק יכול להשפיע מאוד על המחיר אך גם כאן מדובר על איכות מול מחיר. בעוד יש חברות שמספקות כספות שיכולות להיפרץ אחרי חצי שעה של ניסיונות. ישנן כספות דיגיטליות שניתן לפרוץ רק בתנאי מעבדה. כספות אלו הן כספות במיוחד שמנגנוני הפריצה שלהן הם מנגנונים הרבה יותר מתוחכמים שמונעים מפרוצים מיומנים להצליח במלאכתם בגניבה ובשוד.

ההתקנה חשובה לא פחות מאיכות הכספת

הכספת יכולה להיות כספת איכותית מאוד שעולה הרבה כסף אך כשאתם משלמים על הכספת אתם משלמים על כל השירות שכולל התקנה כספות דיגיטליות טובות וחזקות ככל שיהיו לא יהיו כספות טובות אם הן לא הותקנו כראוי. הכספת צריכה להיות מותקנת במקום מסתור שהגישה לא פשוטה ובכל מקרה צריכה להיות מקובעת היטב. רוב הפורצים לוקחים את הכספת איתם ולא מנסים לפרוץ אותה במקום ואם הכספת תיעלם עם הציוד שלנו אז הכספת לא הועילה בדבר.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן