כך תתכננו את מעבר הדירה שלכם

הדרך שלכם למעבר בטוח

מעבר דירה הוא אחד הרגעים הכי קשים שיש עבור משפחה, בעיקר כזו עם ילדים, שצריכה לשנות את כל החיים שלה למקום אחר, כאשר גם אם הוא מקום מוכר ולא מדובר בשינוי קיצוני, עדיין יש תקופת התאקלמות לא פשוטה. אם יש משהו שבוודאי לא יוסיף לקשיים בתקופה הזו הוא נזק לרכוש במהלך המעבר, איחור של המובילים בדרך אלינו בבוקר המעבר או איבוד של פריט מסוים. כדי להתכונן למעבר הדירה טוב יותר ולבצע הובלות בקריות ובחיפה על הצד הבטוח ביותר יש כמה דברים שחשוב להתייחס אליהם וישפרו משמעותית את כל חוויית ההובלה.

הובלות בצפון

כך תתכננו את מעבר הדירה שלכם

 

  • חשוב לפעול עם רשימה מסודרת. קחו יומן או לוח שנה ותכתבו לעצמכם מתי אתם עוברים, מתי אתם צריכים להתחיל לארוז, מתי צריך להתחיל לפרק את הרהיטים וכולה. אמנם נדמה לכם שחברת ההובלות בקריות או בחיפה תגיע אליכם מוקדם בבוקר ותעשה הכול אך אם יש לכם משימות שיכולות כבר להתבצע, עשו זאת. זה יחסוך זמן יקר לאחר מכן והרשימה עצמה כולל הסימונים בלוח השנה יעשו לכם סדר בראש.
  • אל תהססו לזרוק דברים שאתם לא צריכים. מעבר דירה עם חפצים שאתם לא צריכים רק יכביד עליכם ולפני המעבר אם תעשו סדר, תתפלאו לגלות כמה ציוד יש לכם שאינכם באמת צריכים.

הובלות בצפון >>

בחרו מועד מתאים למעבר הדירה

 

אחד הדברים שיכולים לשנות משמעותית את מעבר הדירה הוא התאריך שתבחרו. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות, הובלה בחורף יכולה להיות הרבה יותר זולה. אם אתם רוצים הובלה נוחה יותר, כדאי לכם מאוד לא להתייחס לשיקול הכלכלי שכן הובלות בקיץ יקרות יותר בשלושים עד ארבעים אחוזים אך נוחות הרבה יותר את השיקול הזה אסור לכם לפספס כיוון שבעיקר כשיש ילדים, מעבר בקיץ יכול להיות הרבה יותר פשוט ושווה את המיר הגבוה יותר שתשלמו מומלץ לעבור בחודשים יולי עד אוגוסט כשהילדים בחופשה ובעיקר בתחילת הקיץ כך שיהיה לכול המשפחה זמן להתרגל עד לתקופת הלימודים וכמובן להספיק ליהנות מרוב הקיץ בלי להתעסק בהובלה.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן