הדרך הבטוחה לאמבטיית החלומות שלכם

אם יש סימן אחד ליוקרה זוהי האמבטיה. כשחושבים על עיצוב הבית, הדובדבן שבקצפת הם דווקא לא המטבח ולא הסלון אלא המקומות הקטנים יותר כמו מקלחת ובעיקר חדר האמבטיה. אין כמו להיכנס למקלחת שמרוצפת באריחי חרסינה מעודנים וחדשים, אסלה מבריקה וכיור שנדמה כאילו שייך לבית מלוכה. כל אלו יכולים להיות שלכם במחירים נוחים מאוד אך אם אתם רוצים את האמבטיה המושלמת כדאי שתקדישו זמן גם כדי לעיין במבחן ברזים לאמבטיה שיכולים להתאים לסגנונות האמבטיה ביניהם אתם מתלבטים מה שיכול להשלים לכם את תהליך הבחירה. בחירת ברז יכולה להיות מכשול לא קטן ואנחנו כאן כדי להאיר את עיניכם לגבי הקריטריונים שיש לבדוק.

ברזים לאמבטיה

כך תתאימו ברז לאמבטיה שלכם

 

  • השלב הראשון והחשוב מכול הוא שלב הנוחות. אי אפשר לרכוש ברז שיכול גם לעלות לא מעט כסף, ולאחר מכן לגלות שלא נוח להשתמש בו. אנחנו משתמשים בברז האמבטיה כל כך הרבה במהלך היום, בעיקר בבוקר כשאנחנו רק מתעוררים, ולא תרצו לגלות שהברז לא נוח. בדקו איך יוצאים המים מהברז, בדקו האם הקשת של הברז מספיק גבוהה כדי שתוכלו לצחצח שיניים בשלווה, בדקו האם הידית של הברז נוחה לכם ובאופן כללי אם נראה לכם נוח לתפעל אותו שנים על גבי שנים בלי לחשוב שהיה אפשר לבחור ברז נוח יותר.
  • לאחר בדיקת היעילות של הברז, חשוב לבחור ברזים לאמבטיה שיתאימו לעיצוב. ישנם עיצובים רבים לאמבטיות כאשר לא כולם יוקרתיות אלא יש מקלחות פשוטות יותר, יש מקלחות שצבועות באפור לעומת מקלחות בצבע קרם, יש חדרי אמבטיה לבנים ויש גם כאלו כפריים. חשוב להתאים גם את הצורה וגם את הצבע. כך למשל לאמבטיה לבנה אל תעזו לבחור ברז זהב או ברונזה אלא אך ורק כסוף, כאשר ישנם ברזים לבנים מבריקים שיכולים להתאים בול.

קחו חוות דעת ממעצב

 

אם חשוב לכם מאוד תהליך בחירת הברזים לאמבטיה ובאופן כללי אתם כבר עובדים עם מעצב פנים, אל תתביישו לשאול אותו גם לגבי בחירת הברזים. בדרך כלל יש חדרי אמבטיה שמגיעים מוכנים אך גם בעיצוב אישי ועצמאי אפשר להיעזר בחוות דעת מקצועיות.

קטגוריות: כללי 1 אהב

השאר תגובה