כך תוכלו לזהות חברת מעליות אמינה

חברת מעליות

כשאנו מזמינים בעל מקצוע מתחום כלשהו אל ביתנו, אנו רוצים לדעת שהוא מקצועי, אמין וישר. כשאנו מזמינים חברת מעליות אלינו לבניין הדרישות הלאו נהיות מחמירות יותר. לצד המקצועיות והניסיון אנו רוצים לדעת שמדובר גם בחברה אמינה עם טכנאים אמינים, שיספקו לנו שירות גלוי, ישר ושקוף. במאמר זה נסביר כיצד תדעו שחברת המעליות אמינה או לא.

האמינות תמיד לפני הכול

האמינות היא הערך העליון ביותר שבעלי מקצוע צריכים להציג. היא תמיד צריכה להיות בראש סדר העדיפויות כי ברגע שהיא לא תהיה אמינה, כל שאר הערכים ירדו לטמיון. היא חייבת להיות מוסמכת לפי החוק והיא חייבת להציע מחירים ריאליים בהתאם למחירון המקובל בשוק, ולא לנצל את התמימות של הלקוחות שלה שלא מכירים את התחום וסומכים עליה. היא לא צריכה להמציא תקלות כדי לסחוט עוד החלפה של עוד חלק והיא לא צריכה לשקר ללקוח גם בדברים קטנים ביותר.

כל הדרכים לזיהוי חברת מעליות אמינה

 

  • חברות שפועלות בשוק שנים רבות יהיו החברות הכי אמינות שיש. הן לא ירצו לפגוע בשמן הטוב ולהרוס לעצמם את כל המוניטין שהן בנו לעצמן אחרי שנים רבות אפילו בגלל לקוח אחד בודד שיכתוב עליהן חוות דעת רעה. חברות מנוסות יעדיפו לשמור על הלקוח ולכן יהיו אמינות לאורך כל הדרך אך כמובן שהסעיף הזה חייב להילקח בערבון מוגבל.
  • בדקו את ההסמכה של החברה ושל הטכנאים שלה. חברה אמינה חייבת להעסיק טכנאים מוסמכים כדי שהם יוכלו לספק ללקוחות שירות מקצועי וחוקי. רק חברה מורשה עם טכנאים מורשים תוכל להיות גם אמינה כי אם הסעיף הזה לא יתקיים, למה כן אפשר להאמין לה?
  • החברה חייבת להעניק אחריות ללקוחות שלה. אם אין אחריות אי אפשר לצפות שלא יהיו תקלות, הרי היא בעצמה לא מוכנה להתחייב על כך. חברה שלוקחת אחריות על מה שהיא עושה תהיה חברה אמינה שאפשר לסמוך עליה.
  • חברת מעליות חייבת לעבוד בצורה מסודרת ובכתב מול הלקוחות שלה. כך היא לא תוכל להתחמק לאחר מכן מחלק מההבטחות שלה והכול תמיד יהיה מתועד לראייה.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן