כיורים שחורים למטבח

אם אתם מחפשים ריענון במטבח שלכם כדאי מאוד שתשקלו לרכוש כיור שחור. רכישת כיור לא מתבצעת בכל שני וחמישי אלא אחת לכמה שנים כאשר כיור איכותי יכול להחזיק בקלות ליותר מעשור שלם. מהו בכלל כיור שחור ולמי הוא מתאים? ממה הוא בכלל עשוי ומה היתרונות שהוא מביא עמו?

ממה עשוי כיור שחור?

כיורים למטבח יכולים להיות עשויים ממגוון רחב של חומרים. יש כיורים מחרסינה, יש כיורים מנירוסטה, יש כיורים מקוריאן ויש גם כיורים מאבן גרניט, אבן קיסר, אבן חברון וכן הלאה. לכל אחד מהכיורים למטבח הללו יש כמה יתרונות וכמה חסרונות כאשר לחלק החסרונות יהיו עמידות לקויה, כמו למשל כיור החרסינה, לחלק התקציב יהיה גבוה מידי ולחלק ההתקנה תהיה קשה, יקרה ומורכבת ולא תמיד תינתן אחריות במהלכה. לחלק מהכיורים יש עמידות נפלאה וכל התכונות שלהן טובות אך העיצוב בעייתי. זה הזמן להבין כיצד כיור שחור יכול להכניס את העיצוב המרהיב גם לחומרים שנחשבים ללא כל כך מעוצבים כמו למשל אבן הגרניט. כיור שחור יכול להיות עשוי מאבן גרניט אך עשוי  גם מקוריאן.

כיורים למטבח

כיור שחור שמתאים לעיצוב יוקרתי

כיורים למטבח לא צריכים להיות מעוצבים, הם חייבים להיות מעוצבים. נכון שהפרמטר של העמידות לא פחות חשוב מפרמטר העיצוב וגם המחיר הוא פרמטר שחשוב להתייחס אליו, אך בסופו של דבר הכיור חייב להתאים לסביבה שלו, הוא חייב להתאים לעיצוב הקיים כמו כפפה ליד. למעשה הכיור יכול להיבחר ראשון ובכך למעשה הוא זה שיקבע את האווירה ובכל מקרה אם אתם רוצים אווירה יוקרתית, הכיור השחור ייתן לכם אותה. זה לא משנה מה תבחרו, האם בכיור מקוריאן או בכיור שעשוי מאבן גרניט, בסופו של דבר הצבע השחור לא רק יהיה מגוון ושובר שגרה אלא גם בעל גימורים יפים ביותר.

למי מתאים כיור שחור?

 

  • כיורים שחורים למטבח יכולים להיראות לכם מעט מוזרים תחילה אך אם הם יתאימו לעיצוב, או יותר נכון אתם תתאימו להם את העיצוב, הם יהיו הרבה יותר מרשימים ומהר מאוד הם ישתלבו בצורה טבעית. אחרי שתתקינו אותם ותעבירו איתם כמה ימים ספורים יהיה לכם מוזר לראות כיורים בצבע כסף או כיורים בצבע לבן ובז' והוא גם יכול להשתלב נהדר בחיפויים רבים.
  • כיור שחור יתאים בעיקר למטבחים יוקרתיים כאשר רמת הגימור שלהם גבוהה מאוד, ומומלץ שהארונות ומכשירי החשמל יהיו בצבע שחור גם הם. כמובן שאפשר גם ליצור ניגודיות מכוונת שיכולה לספק עיצוב מרהיב במיוחד, כך תוכלו ליצור עיצוב נגטיבי נהדר עם אלמנטים שחורים ולבנים. כיור שחור יכול להתאים לכל מטבח אם תתבצע התאמה נכונה וחשוב לזכור שלמרות הצבע הדומיננטי יש גם לכיורים למטבח מסוג זה דגמים רבים במבחר רחב של סגנונות.

נשאר מעוצב גם כשהוא מלוכלך

עוד אחד מהיתרונות הבולטים של כיורים למטבח בצבע שחור היא היכולת שלהם להיות יפהפיים גם אחרי שהם מלוכלכים. מי לא מכיר את כמי השוקולד וכתמי היין שנשפכים על הכיור הצבוע בלבן, ואז הכתם בולט אפילו ממרחקים. אתם אומרים לעצמכם שתנקו את כתם לאחר מכן אך אתם יודעים שהוא יציק לכם בעין מה שלא יקרה עם כיור שחור. כיור שחור ישמור על העיצוב שלו תמיד והכתמים יהיו הרבה פחות בולטים וזאת בגלל הצבע הכהה שלו. כמו כן כיור שחור קל יותר לנקות ואפילו שריטות ייראו עליו פחות. כך למעשה לא רק שהוא מעוצב תמיד, הוא מחזיק מעמד לזמן רב יותר רק בזכות הצבע.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן