3
הבית שלכם לא עבר שדרוג כבר הרבה זמן? אתם רוצים לרענן את מראה הבית ולהוסיף לו עניין ועיצוב מושך יותר לעין? עבודות גבס הן טרנד חם בתחום עיצוב הבית, שיכול לגרום לבית הפשוט ביותר לקבל מראה חדשני ומקורי. שיפוץ בגבס יכול להיעשות כמעט בכל אזור בבית- בסלון למשל, או במטבח, גם בחדרי השינה או בחדרי הילדים ובעצם לכל מקום שבו תרצו להכניס שיפורים וחידושים. במאמר הבא תוכלו לקרוא עוד על שיפוץ מסוג זה.

טיפ 1: עיצוב תקרות גבס- הפיקו את המיטב מהשיפוץ

תקרות גבס יכולים לתרום גם לדברים שימושיים וגם לשפר את מראה המטבח או הסלון. הם יכולים להיות שימושיים מכיוון שניתן למשל להתקין אותם לצורך מערכות מיזוג מרכזיות. תעלות המיזוג יעברו דרך קיר הגבס וכך בעצם לא צריך להרוס ולפרק את מבנה התקרה הקיימת, אלא פשוט להוסיף לה קיר תומך. בכדי ליצור מראה נאה יותר למטבח או לסלון- קירות גבס משמשים גם להתקנת מערכות תאורה ייחודיות ומרהיבות בחלל הבית. דוגמה לכך היא למשל מערכת תאורה בתקרת המטבח שמאפשרת ליצור אשלייה של אור וצל בצבעים זוהרים כמו אדום, כחול או ירוק. הטיפ שלנו הוא שאם אתם כבר מזמינים שיפוצניק שיבצע עבורכם עבודת גבס- חשבו היטב כיצד אתם יכולים לנצל את זמן העבודה בצורה יעילה. בררו היטב על סוגי גופי התאורה הקיימים, בצעו מחקר של תמונות באינטרנט של עבודות שנעשו בתחום ועוד. אל תלכו שולל אחרי דברי השיפוצניק.

טיפ 2: אפשר להתמקח עם השיפוצניק!

ישנם תחומים רבים בהם איננו יודעים את מחירי השירותים השונים. במסגרת תחום זה ניתםן למשל למנות את המוסכים. כשאנחנו לוקחים את האוטו למוסך, רוב האנשים לא מבינים בתקלות מכניות ולא יכולים להתמקח עם המסוכניק בנוגע לעלות הטיפול. כך שהוא יכול לנצל את העניין הזה לטובתו ולעלות מחירים כרצונו. אנשים רבים חושבים שתחום השיפוצים דומה לכך, אך אין זה כך. כמעט עבודת שיפוצים ניתן להעריך את מחירה אם מבצעים בירור בטרם ההסכם עם השיפוצניק. לצורך כך- תחילה התקשרו ובצעו השוואת מחירים בין בעלי מקצוע בתחום. כך תקבלו הערכה של עלות השיפוץ. לאחר מכן, שאלו את השיפוצניק אלו דברים הוא בדיוק מתכוון לעשות. באלו גופי תאורה הוא מתכוון להשתמש, איזה מערכות הוא מתכוון להתקין וכו'. כשתדעו את הפרטים הללו תוכלו להכנס לחנויות לעיצוב הבית ולשאול את המוכרים על העלויות של כל אחד מן הרכיבים. כדאי לערוך הכנה שכזו בטרם השיפוץ בכדי למנוע מצב בו עובדים עליכם.

קטגוריות: כללי 3 אהבו

סגור לתגובות