חקירות בהליך גירושין

אם אתם נמצאים בהליך גירושין, או רוצים לבקש גט, כדאי להתייעץ עם עורך דין לגבי ניהול חקירה פרטית כדי למצוא ראיות שיכולות לשמש לטובתכם בגירושין.

אחרי חודשים או שנים של נישואין, לפתע אתם מרגישים שמשהו לא כשורה. אולי אתם חושדים שבן הזוג בוגד או מסתיר מכם משהו, ואולי אתם כבר בעיצומו של הליך גירושין. בשני המקרים, חקירות פרטיות יכולות להיות לכם לעזר.

אחד הדברים המרכזיים שעליו בני הזוג צריכים לשאת ולתת הוא חלוקת רכוש. במקרה הזה, יכול להיות שבן הזוג מסתיר מכם רכוש מסוים שיש לו, וכתוצאה מכך אתם לא תקבלו ולו פרוטה מרכוש זה. כדי להגן על הזכות שלכם לקבל חצי מהרכוש, או חלק אחר שהסכמתם עליו טרם הנישואים, כדאי לעשות חקירות כלכליות שיגלו כל רכוש שבן הזוג לא הצהיר עליו.

במידה והסיבה לגירושין היא בגידה, חוקר פרטי בגידות יוכל להביא ראיות לכך שבן הזוג אכן בגד. משום שהבגידה היא הסיבה לגירושין, היתרון בבית המשפט יהיה שלכם.

עוד בנוגע לחקירת בגידות, את זו אתם יכולים לעשות עוד טרם מתחיל ההליך, ועוד הרבה לפני שאתם מגישים לבן הזוג בקשה לגט. במידה וגיליתם שבן הזוג בוגד או אם יש לכם חששות, כדאי להתייעץ עם עורך דין לגירושין. במקרים מסוימים, עורכי דין לגירושין ממליצים על ניהול חקירה פרטית שתבדוק את מעלליו של בן הזוג. במקרה זה, חוקר פרטי בגידות יעזור לבדוק אם בן הזוג אכן בוגד. במידה ויימצא שזה המצב, עורך הדין ילווה אתכם בהמשך הדרך וימליץ לכם על סדר הפעולות שבהן כדאי לכם לנקוט, לפי זווית הראייה המשפטית.

אם כן, בהליך של גירושין, חקירות כלכליות ואחרות הן צעד חשוב שכדאי לנקוט בו, לפי ההמלצות של עורך הדין שמטפל בכם. בכל מקרה, אם כבר בחרתם לקחת חוקר פרטי, בדקו שיש לו רישיון לעסוק בתחום ובדקו שלמשרד החקירות שאליו אתם פונים יש רישיון ספציפי לניהול משרד החקירות.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן