חופשה משפחתית בקיץ – לא רק בצפון

קשה לדמיין את החום הכבד של הנגב אם לא ביקרתם באיזור בעבר, אבל מדובר ללא ספק בקיץ לוהט. אם זאת, היום הקיץ החם והלוהט לא מונע ממטיילים ונופשים רבים לבחור דווקא באיזור זה כדי להנות מהחופשה המשפחתית המסורתית. הנגב ואיזור מצפה רמון עוברים בשנים האחרונות מהפכה תיירותית ומציעים לצד מלונות מפנקים ואיכותיים גם אינספור אטרקציות תיירותיות מהנות, מתחמי תיירות, מסעדות ותיירות אוכל.

הפיתוח האינסופי של איזור מצפה רמון הפך מוגבר יותר כאשר הוקם באיזור מלון בראשית שנחשב לאחד המלונות האיכותיים, המעוצבים והמפנקים ביותר בישראל. עם טיפולי ספא מעולים והקפדה על תחושה של חופשת מיליון דולר, משפחות רבות יכולות להנות מאירוח מעולה באיזור הנגב בלי לחשוב על יתושים, יובש ומדבר. מלון זה כמו מלונות אחרים שהוקמו באיזור בשנים האחרונות מזמינים משפחות, זוגות וחברים שרוצים להנות מהדרום לטעום אירוח יוקרה מהו, לא רק באיזור רמת הגולן, הגליל או הכרמל.

חופשה מפנקת ומושקעת

מלונות כמו בראשית  מציעים חופשה מפנקת ומושקעת לכל מי שרוצה להתנסות ולהכיר יותר את איזור דרום הארץ. לא רק אוכל מצוין, חדרים מטופחים ומרווחים והקפדה על כל הפרטים הקטנים שבונים אירוח מושלם, אלא גם אפשרויות יציאה להרפתקאות שונות באיזור הנגב ומצפה רמון, שיוזמת עמותת התיירות במקום בסיוע של אנשי המלון. זוהי רק דוגמה אחת לאפשרות לחופשה משפחתית מהדרגה הגבוהה ביותר.

היתרון של חופשה משפחתית דווקא בדרום הוא הגיוון. אנחנו כבר מכירים כל פינה באיזור הצפון והדרום מאפשר לנו להכיר איזורים חדשים ונופים חדשים ולא מוכרים, בעיקר לילדים שלנו. מלון כמו מלון בראשית מציע לכם להגיע עם כל המשפחה ולהנות מכל הפינוקים, ממיזוג אוויר גם בימים הכי חמים בדרום ומתחושה כללית של השקעה באורחים.

בפעם הבאה שאתם מתחילים לתכנן את החופשה המשפחתית השנתית, פנו דרומה. תגלו שם תיירות חמה, סוערת, מפנקת ומושקעת.

חופשה משפחתית בקיץ
חופשה משפחתית בקיץ

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן