זיפות ואיטום גגות

זיפות ואיטום גגות

זיפות ואיטום גגות יהיו בראש מעיינכם כשתקימו בית חדש אך גם כשאתם עוברים לבית חדש אתם אמורים לדאוג שהמלאכה בוצעה ושלא מחכה לכם בית שדורש הרבה תחזוקה שתהיה מאוד יקרה ומלאה בכאבי ראש. מדוע איטום הגג הוא חשוב כל כך ואלו שיטות קיימות מלבד זיפות?

 

זיפות ואיטום גגות

הגיע הזמן לאטום את הגג

אנשים רבים מניחים שהבית שלהם עמיד וחזק אך למעשה אינם יודעים על מה הם מדברים. בסופו של דבר הגג שלכם, למרות היותו עשוי בטון הוא גג פגיע למדי כי המים יכולים להזיק לבטון די בקלות. כל מה שהגג שלכם צריך לעשות כדי להפוך להיות סכנה לנזילות ולהתפתחות עובש זה שתפקירו את האיטום ותתנו לגשם לשטוף אותו. כמובן שלא תיתנו לזה לקרות ויפה שעה אחת קודם, או יותר נכון עונה אחת קודם, וחשוב לדאוג ל זיפות ואיטום גגות מקצועיים עוד בקיץ כשהכול יבש ונוח לעבודה חלקה.

זיפות ואיטום גגות: דברים שכדאי לדעת

  •  זיפות גגות אמנם נחשבה לזולה יותר אך יש לה גם חסרונות. מצד אחד היא זולה אך מצד שני היא פחות עמידה מיריעות ביטומניות אז יש סיכוי שהשיקול הזה ישתנה לרעת הזפת. בנוסף, על זפת אי אפשר להתקין ריצוף ולכן אם אתם מזפתים את הגג לא תוכלו להשתמש בו בצורה דקורטיבית.
  • זיפות ואיטום גגות לא מתאימים לכל גג. גגות קלים למשל יסתפקו בשיטות איטום אחרות וקלות יותר כי הלחמה של יריעות או זיפות חם לא יהיה יעיל ויגרום לנזק.

מתי כדאי לאטום את הגג?

האיטום חייב להתבצע בקיץ אם אתם רוצים איטום שקט ורגוע. קחו חשבון שאם תחכו לחורף כדי לאטום את הגג כשלפתע תשימו לב שיש לכם סימני רטיבות בתקרה בסלון, יכול להיות שהנזק כבר יהיה חמור למדי והוא ימשיך לגדול עוד ועוד כי קבלני האיטום לא יהיו כל כך פנויים בעונת החורף בכלל שכל עם ישראל נזכר לאטום בתקופה הזו. כמו כן, יהיה לכם מאוד קשה למצוא מחיר טוב כי הביקוש עולה, מה גם שיהיה קשה למצוא תאריך כי זיפות ואיטום גגות חייבים להתבצע על גג יבש לחלוטין.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן