זיפות גגות בחיפה והקריות

זיפות גגות בחיפה והקריות

כיצד מתבצע זיפות גגות בחיפה והקריות? מי יכול לבצע את המשימה? האם היא שיטת האיטום הטובה ביותר? והשאלה החשובה מכול – כיצד נדע שהזיפות מתבצע בצורה אמינה?

זיפות גגות בחיפה והקריות

כיצד מתבצע זיפות גגות בחיפה והקריות?

זיפות גגות היא אחת משיטות האיטום הכי טובות אך כיום היא אינה השיטה הנפוצה ביותר. הסיבה לכך היא שיריעות ביטומניות עמידות יותר ומעוצבות יותר וגם מאפשרות להשתמש בשטח הגג כמו למשל מקרה ותרצו לרצף אותו. עם זאת שיטת האיטום בעזרת זפת חמה יכולה להיות מעולה לאלו שרוצים איטום זול יותר כיוון שהיא עולה פי 2 פחות משיטת היריעות הביטומניות. בשיטה זו יחמם קבלן איטום מקצועי את הזפת שמגיעה בחבית מיוחדת על ידי מבער, ואחרי שהיא תהפוך לצמיגית הוא ימרח אותה על שטח הגג עד לייבושה.

כיצד נדע שהזיפות שנקבל הוא אמין?

  • השלב הראשון בדרך לזיפות גגות ואיטום גגות בחיפה והקריות באמינות מוחלטת היא כמובן בחירת קבלן האיטום. יש לא מעט קבלני איטום בשוק ואם לא תבצעו סקר שוק מעמיק ביניהם לא תדעו מה הבחירה הכי טובה שיש. מעבר למחיר שהוא מציע לכם יש להתייחס גם לניסיון שלו ולאמינות שלו וזאת על ידי רושם ראשוני ובחינת המלצות. ללא אלו, יהיה סימן שאלה גדול באיטום כולו.
  • זיפות גגות היא פעולה שחייבת להתבצע עם זפת איכותית. ללא זפת איכותית האיטום לא יכול להיות איכותי בכל מקרה ולא משנה איזה קבלן איטום מנוסה מבצע אותו. יש קבלני איטום שמנסים לחסוך ולכן בוחרים בזפת לא איכותית או שהיא מהולה בחומרים נוספים. כיצד תדעו שמדובר בזפת איכותית? קודם כל בקשו לקבל את סוג הזפת והתקן שלה, וגם בצעו בדיקה.

כיצד אפשר לבדוק את הזפת?

כאשר הזפת קרה ומגיע בתוך המיכל, היא חייבת להיות קשה. אם מדובר על זפת נוזלית או צמיגית יתר על המידה, לא מדובר בזפת תקינה. היא צריכה להיות כזו רק כאשר היא מתחממת ואפשר לקחת מקל קטן ולנסות לדחוף אותו אל הזפת ולראות האם אתם מצליחים. כמו כן, נקודה חשובה נוספת בבחינת האמינות היא בדיקת תקינות שקבלן האיטום יבצע לאחר מכן ואחריות שהוא חייב להעניק לכם על הזיפות.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן