ונטה לשירותים

ונטה יכולה להפוך את השימוש שלכם שירותים להרבה יותר נוח. אף אחד לא אוהב להיכנס לשירותים ולהרגיש לחות עזה ובטח לא להיכנס אליהם אחרי שמישהו אחר כבר היה בהם והשאיר את חותמו בדמות ריחות עזים. הוונטה יכולה להיות כלי שימושי ועוד יותר כאשר היא שקטה מאוד.

מה עושה הוונטה?

ונטה היא למעשה מפוח שמחובר לקיר ומקשר בין חלקו הפנימי שלחלקו החיצוני. הוונטה אמורה להוציא את האוויר מהחדר ולא להכניס אותו, כמו חלק מהמפוחים שקיימים בתעשייה, וכך למעשה היא יוצרת סירקולציה שהופכת את השימוש כולו להרבה יותר נעים ונוח. הוונטה לשירותים פועלת על ידי חיבור לחשמל כאשר היא יעילה מאוד מבחינה אנרגטית. אין צורך לחשוש מחשבון חשמל גבוה כי הוונטה תצרוך אפילו פחות חשמל מהנורה בשירותים. הוונטה יכולה להיות כלי יעיל במיוחד כפתרון כנגד כמה חסרונות גדולים שיש בשירותים.

ונטה לשירותים
ונטה לשירותים

למגר את הריחות שיש בשירותים

ונטה שקטה לשירותים מציגה כמה יתרונות בולטים אך כמובן שהיתרון הגדול ביותר הוא מיגור הריח. הריחות שעולים מהשירותים לא יהיו נחמדים לאף אחד אפילו לא אם אל והריחות שלנו ובטח לא ריחות של אחרים. ככל שיהיו יותר דיירים בבית כך הבעיה הזו תהיה גדולה יותר וזה בדיוק המן להתקין ונטה שתפתור את הבעיות. הוונטה לא תמגר את הריח רק אחרי סיום השהות בשירותים אלא תמגר אותו באופן קבוע כיוון שברגע הכניסה לשירותים היא כבר יכולה לפעול באופן אוטומטי כך שאתם אפילו לא צריכים להפעיל אותה, זאת כמובן מתוך בחירה. לעתים יש לה מתג ייעודי נפרד.

כיצד הוונטה חוסכת בתחזוקה?

ונטה לשירותים מציגה עוד יתרון אחד חשוב והיא מיגור הלחות. לרוב בשירותים עצמם תהיה לחות גבוה במעט משאר הבית אך כאשר מדובר בשירותים משותפים יחד עם מקלחת הרי שהלחות יכולה להיות לא רק מאוד לא נוחה אלא גם לפגוע בקירות. כמובן שברוב חדרי האמבטיה במדינת ישראל נהוג להתקין אריחי קרמיקה שיפתרו את הבעיה הזו, אך האריחים האלו לא יהיו בכל מקום בחדר ועדיין לא יפתרו את בעיית האווירה. כאשר תותקן ונטה בשירותים היא תחסוך את הלחות הזו, תחסוך את האווירה הלא נעימה והכי חשוב – תחסוך את תחזוקה של הקירות בגלל נזקי הלחות.

ונטה שקטה לשימוש הכי טוב שיש

אחת הבעיות הגדולות של הוונטה היא הרעש שהיא יוצרת. אמנם הוונטה אינה כלי מרעיש במיוחד אך הרעש שלה בא לידי ביטוי ומורגש היטב, בעיקר בשעות הלילה. מה הבעיה עם הרעש שהיא עושה? קודם כל, הוא לא נעים באוזן, הא מעיר אנשים, אך יותר מהכול, הוא גורם לנו לא להדליק את הוונטה ואז למעשה אנו לא משתמשים בה ונהנים מהיתרונות שלה. התקנת ונטה שקטה לשירותים היא הפתרון והוונטה הזו יוצרת רעש ברמת דציבל נמוכה מאוד עד כדי לא מורגשת. ונטה כזו תהיה מעט יקרה יותר אך לטווח הארוך היא תהיה קנייה משתלמת ואיכותית יותר.

איפה כדאי להתקין ונטה שקטה לשירותים?

ונטה לשירותים כדאי להתקין בכל שירותים בין אם מדובר בשירותים ציבוריים, שירותים פרטיים, שירותים במלונות או אכסניות וכן הלאה. ונטה שקטה יכולה להיות טובה גם לכל אלו בעיקר לשירותים גדולים שזקוקים לוונטה גדולה יותר שכמובן תהיה מרעישה יותר. הוונטה יכולה להוסיף לתחזוקת המקום ולמנוע עלויות שוטפות יקרות, שכוללות טיפול בקירות או צביעתם מחדש, כמובן יחד עם שיפור איכות האווירה בשירותים. ונטה שקטה יכולה להגיע בכל גודל נדרש כאשר יש לבחור אותה עם ייעוץ מקצועי.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן