השכרת מלגזות למפעלים

תנו למלגזות לסדר לכם את העניינים

למרות שאת המלגזות אנו לא רואים בשגרת היום הרגילה שלנו אנו מכירים אותן היטב ומידי פעם נחשפים אליהן. המלגזות מבצעות עבודה איכותית ביותר ולמעשה קשה מאוד לראות כיצד בלי המלגזה אפשר להסתדר במתאר של מפעל או עסק שדורש כלי רכב תפעוליים לסידור סחורה. המלגזה היא כלי רכב מאוד שימושי ואם בעבר היא הייתה ענין של שגשוג של העסק, היום כל עסק ולו הקטן והמתחיל ביותר יודע שבלי מלגזה הוא לא יעמוד ברמות הכי גבוהות ובסטנדרטים החדשים של עבודה מודרנית. יש הרבה סוגים של מלגזות שמהן חשוב לבחור את המלגזה הכי טובה בעבור פעילות העסק.

השכרת מלגזות
השכרת מלגזות

מלגזה אחת שווה כוח אדם רב

על חשיבות המלגזה אין לערער אך יש אנשים שלא מבינים עדיין עד כמה מלגזה אחת יכולה לחסוך. מלגזה אחת למפעל שווה כוח אדם רב מה שלטווח הארוך יהיה חסכוני ביותר גם אם מדובר על הוצאה גדולה בטווח הקצר. כל מפעל צריך לדעת שיש לו את האפשרות להשכיר את המלגזה כדי לראות עד כמה היא יעילה ולאחר מכן הוא יכול להחליט האם להמשיך להשכיר אותה יחד עם נהגי מלגזה מוסמכים, כך אין הוא צריך להתעסק עם כל מה שהמלגזה כוללת מלבד התשלום או בהמשך שיחליט לרכוש מלגזה משלו. לא רק שמלגזה חסכונית מאוד בכוח האדם שלה היא למעשה יכולה לבצע עבודות שצוות עובדים לא יכול לבצע כלל כמו הרמה של סחורה כבדה למדפים וכולה.

להשכיר מלגזה בדרך הנכונה והמותאמת ביותר

  • בחירת מלגזה לעסק יכולה להיות הצעד הטוב ביותר כדי לשים את העסק באותה שורה כמו כל העסקים האחרים, בכך שיעילות העבודה תהיה גבוהה וכך גם הרווחים בהמשך. עם זאת, צריך לדעת כיצד לבחור את המלגזה בין אם מדובר על רכישה או על השכרה. כשפונים לחברת שמשווקת מלגזות למכירה או להשכרה חשוב מאוד להתייעץ איתה גם לגבי סוג המלגזה שאנו צריכים. יש כמה סוגים של מלגזות שקשורים גם לגודל שלה, גם ליציבות שלה וגם ליכולות ההרמה שלה במשקלי העמסה שיכולים להשתנות בין טווח רחב מכמה טונות ועד עשרות טונות.
  • כשמשכירים מלגזה חשוב לשים לב לכל הפרמטרים שלה כאשר הפרמטר העיקרי הוא סוג ההנעה. יש מלגזות שעובדות באופן חשמלי ויש מלגזות שמונעות על דיזל דבר שיכול להיות משמעותי מאוד גם בהוצאות השוטפות, גם בעלות ההפעלה וגם בסביבה העבודה. מלגזות דיזל למשל יכולות לעלות מעט יותר והן מזהמות ולכן מתאימות רק למתארים פתוחים אך הם נותנות תפוקת עבודה גדולה הרבה יותר. אם יש עסק שלא נמצא מקומות מקורים אין שום סיבה שיבחר מלגזה חשמלית שעובדת פחות טוב.

<< השכרת מלגזות חזני >>

השכרת מלגזות למפעלים: למה חשוב לשים לב?

כשמשכירים מלגזה חשוב לשים לב לכמה דברים ובראש הרשימה: האם המלגזה מגיעה עם מפעיל מלגזה. כשאתם מקבלים הצעת מחיר תבחנו את הסעיף הזה היטב כיוון שהרבה פעמים יש עלות נוספת שאתם צריכים לשלם לכל יום. למעשה, ברגע שאתם רואים מחיר מסוים יכול להיות שזה לא כולל את שעות העבודה של המפעיל ויכול להיות שאותה חברה שמשכירה גם לא מציגה את האפשרות למפעיל מלגזה, מה שיכול להיות מאוד מוזר אך שווה לבדוק זאת לפני. לעתים מדובר על חברות שרק מוכרות את המלגזות ויהיו מוכנות להשכיר לכם אותן לתקופה כדי שתיווכחו לדעת עד כמה הן טובות ושימושיות. יחד עם זאת חשוב לבדוק את פרק הזמן המינימלי שההשכרה מתאפשרת.

 

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן