הצורך החיוני בכימיה עם עו"ד הגירושין שלך

עו"ד משפחה

הליך גירושין הוא אינו הליך משפטי קל והוא יכול להיות מאוד עמוס וטעון רגשות. חשוב מאוד לבחור את עורך הדין הטוב ביותר שיכול לעזור לכם ואחד מהפרמטרים החשובים ביותר, מלבד הניסיון, המיקום שלו וכמובן המקצועיות שאתם מתרשמים ממנו, היא דווקא הכימיה שקשה להסביר במלים.

מהי כימיה עם עורך הדין?

כימיה בין אנשים היא למעשה מכלול הפעולות שמגדירות את הקשר ביניהם. כימיה היא כאמור ענף בפיזיקה שמדבר על ההרכב של חומרים ולמעשה באה לתאר את החיבור שקשה להסביר במלים, בין אדם לאדם אחר. הכימיה חשובה גם בבחירת בעלי מקצוע ובעיקר כשמדובר על עורך דין, ועוד יותר כשמדובר על עו"ד גירושין. עו"ד גירושין הוא זה שילווה אתכם תקופה ארוכה והוא זה שאמור לספק את ההוכחות והטיעונים בפני השופט שבסופו של דבר יקבעו את המשך חייכם ולכן חשוב להתייחס לכך ברצינות.

עו"ד משפחה

הצורך החיוני בכימיה עם עו"ד הגירושין שלך

 

  • הכימיה חשובה כי בסופו של דבר אנו נבלה הרבה עם עורך הדין המיועד. עו"ד משפחה וגירושין הוא לא עורך דין שיושב איתנו פעם בחודש או פעם בשבועיים, הפגישות עמו יהיו מרובות ולכן חשוב לבחור עורך דין מתאים לסדר היום שיהיה לכם. בסופו של דבר אם תיפגשו עם עורך הדין והוא ידבר אתכם דברים מקצועיים ומנוסים אך לא תהיה כימיה ביניכם, יהיה לכם מאוד קשה לעבוד ביחס ביחסי עורך דין ולקוח.
  • כימיה עם עורך הדין חשובה ליחס האישי. יחס אישי הוא אחד מנקודות המפתח של עורך דין מוצלח ובסופו של דבר הכימיה היא זו שקובעת אותה. חשוב מאוד שעורך הדין יבין אתכם, שיידע איך אתם מרגישים, שיידע באיזה נושא צריך לשחרר מעט ולהיות רגיש יותר ואיזה נשוא חשוב לכם מאוד. הוא צריך לדעת כיצד להסביר כלם את הדברים בשפה שתבינו ובטון הנכון כי גירושין הם לא נושא פשוט, גם לא הצגת הצד השני כאל 'אויב'.
  • חשוב לזכור שהכימיה היא אחד הפרמטרים החשובים ברושם ראשוני. רושם ראשוני יכול להיות גם המשרד הגדול והמרשים שנכנסנו אליו כדי לדבר עם עורך הדין, יכול להיות שאלו הם גם דברי הפתיחה שלו כשהכרנו אותו או הדרך שבה הוא מדבר, יכול להיות שזה איך שהוא הציג את פעולותיו והצלחותיו בשנים האחרונות ועוד הרבה פרמטרים אחרים. בסופו של דבר הכימיה צריכה להיות מוצלחת במעט אחוזים.

לזכור שזהו פרמטר אחד

אין ספק שעו"ד גירושין צריך להיות בעל יחסים טובים מההתחלה עם הלקוחות שלו ושהכימיה היא אחד הפרמטרים הכי חשובים להצלחה אך בסופו של דבר עו"ד גירושין צריך להיות גם מקצועי ומנוסה, צריך להיות מומחה בתחום בעל שנות ניסיון רבות וצריך להיות גם זמין באופן מלא עבורכם יחד עם משרד במיקום הגיוני. כימיה היא פרמטר חשוב אך רק אחד מהם.

 

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן