הכל על עבודות אלומיניום

עבודות אלומיניום

אלומיניום הוא נכון להיום בין חומרי הגלם הנפוצים ביותר בענפי הבנייה, התעשייה הקלה והתעשייה הכבדה. זו מתכת קלה שצפיפותה כשליש מפלדה או נחושת, אך היתרון העיקרי שלה בא לידי ביטוי בעיצוב נוח ובעיבוד שבבי מהיר. המשמעות היא שניתן לבצע עם אלומיניום שורה ארוכה של עבודות ולנצל אותו לטובת מגוון רחב של שימושים.

חלונות אלומיניום

יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים או מתאמים עבודות אלומיניום בישראל:

א. אזורי שירות – רוב בעלי המלאכה שמתמחים בעבודות אלומיניום מציעים את השירות שלהם בחלוקה לאזורים גיאוגרפיים. המשמעות היא שמי שגר בחיפה, בתל אביב או באילת יצטרך לתאם אנשי מקצוע שונים. זה משהו שכדאי לקחת בחשבון כאשר מתכננים את לוח הזמנים ובונים את מסגרת הפרויקט.

ב. סוגי עבודות – יש מגוון אינסופי של סוגי עבודות שאותן ניתן לבצע באמצעות האלומיניום. כך למשל אפשר ליצור קשר עם חברה שמתמחה באלומיניום כדי להזמין קונסטרוקציות מתכת גדולות, לתאם בניית פרופילים לדלתות או חלונות בבתים פרטיים או לשאול על תיקון של מוצרי אלומיניום קיימים. היכרות עם סוגי העבודה עשויה לסייע למי שרוצה לתאם עבודה מהירה ולחסוך בהוצאות.

ג. עמידות לשיתוך – הביקוש הגבוה לשימוש באלומיניום נובע מהעובדה שמדובר במתכת עמידה בפני שיתוך וקורוזיה. המשמעות היא שקל לשמור על תחזוקה של האלומיניום לאורך זמן, אפשר לנקות אותו ביעילות והוא מתאים גם ליצירת חלקי מכונות, כלי שייט, משאיות ועוד.

אלומיניום בירושלים >>

עבודות אלומיניום לאנשים פרטיים

בניגוד לחברות בנייה ותעשייה, הלקוח הפרטי לא תמיד יודע מה לבדוק כאשר הוא מזמין עבודות אלומיניום. ראשית, כדאי לו לקבל המלצות על חברות שעוסקות בתחום ולא להתפשר על שנות ניסיון. המלצות אובייקטיביות ניתן לבקש מלקוחות קודמים, חברים, קרובים, בני משפחה או לפעמים גם קולגות וחברים למשרד.

שנית, רצוי לברר האם יש צורך במאפיינים מיוחדים של העבודה ולעדכן את אנשי המקצוע מראש. מאפיינים מיוחדים כאלה עשויים להיות עבודות אלומיניום למגזר הפרטי בשיפוצים, שימוש באלומיניום לתוספות בנייה מאושרות או אפילו קיטים להרכבה עצמית. לכל שירות יש אופי שונה ומחיר אחר.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן