לעבור את הגירושין באופן הטוב ביותר

גירושין הוא תהליך קשה עבור כל אחד ולא משנה באלו נסיבות במחליטים להתגרש. התהליך הזה קשה גם למשפחה וגם לחוג החברתי הקרוב שצריך להתרגל למציאות החדשה ובעיקר לבני הזוג שלמרות שיש ביניהם הסכמה לגבי הצורך בגירושין, מדובר על שגרה של שנים שיכולה פתאום להשתנות באופן טוטאלי. כדי לעבור את תהליך הגירושין בלי סיבוכים משפטיים וקרבות בפני שופט שיכולים להגיע לפסים מאוד אישיים ושליליים, מגשר גירושין יכול להיות המפתח לתהליך הרבה יותר נעים לכל הצדדים ובעיקר כשיש ילדים בסיפור.

מגשר גירושין

הכל על מגשרת זוגית ותהליך גישור גירושין

 

  • מגשרת זוגית פועלת כדי להשכין שלום בין הזוגות. יש הרבה זוגות שלפני גירושין נקלעים לריבים בעיקר במצבים בהם הגירושין קרו בגלל בגידה. גם במצבים אחרים בהם הזוגיות עולה על שרטון יש הרבה רגשות שליליים בין בני הזוג ויחד עם עורכי הדין של שני הצדדים יכולה להתחולל מלחמה של ממש. כדי לא להגיע לפסים אישיים כאלו כדאי מאוד לשקול את גישור הגירושין שיושיב את שני הצדדים באותו שולחן עם מגשר, כאשר לכל אחד יש את הזכות להביע את טענותיו ודרישותיו בלי עורך דין שייצג אותו וכך אפשר להגיע להסכמות יותר בפשטות.
  • גישור גירושין הוא תהליך בו אפשר להבין את הצד השני בצורה טובה יותר ולכן מניב תוצאות טובות יותר. למרות שכולנו רוצים להשיג את היתרונות בתהליך הגירושין כשמגיעים לפשרה ולהסכמה שני הצדדים יוצאים מנצחים.

מגשר גירושין >>

מגשר גירושין לחיסכון בעלויות

 

תהליך הגירושין הוא לא רק תהליך מסובך ורווי רגשות אלא תהליך שיכול להיות מאוד יקר עד למעלה ממאה אלף שקלים. כדי לא להיפרד מהסכומים האלו, בעיקר לא לפני הגירושין כאשר מדובר בתקופה שגם ככה מבחינה כלכלית יכולה להיות חדשה ומוזרה, כדאי לשקול את ההיעזרות במגשרת זוגית או המגשר גירושין שיטפלו במינימום עלויות במצב אליו נכנסתם. ערעורים בפני שופט ופתיחת תיק כולל כל האגרות וכמובן שכר הטרחה של עורכי הדין, שהמחיר שלהם עולים עם הניסיון, כולם יוצרים עלויות מנופחות מאוד בכסף שיכול לשמש אתכם לעתיד, לעצמכם ולילדים.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן