הובלה מקצועית עם כל האמצעים

הובלה היא לא עניין פשוט. הובלות נראות לנו פשוטות רק כי חברות הובלות מאוד מנוסות מבצעות אותה כבר שנים רבות ומכירות את כל השיטות הכי טובות לאריזה, לסבלות נכונה, להובלה רגועה וכמובן לפירוק והרכבה מהירים עבור כל לקוח. אחת מהבעיות שצצו בשנים האחרונות בהובלות רבות היא הבנייה לגובה. בנייה לגובה אמנם חוסכת במקום רב אך הובלות נהיות הרבה יותר מסובכות בצורה הזו. בעוד אנשים מעוניינים בקומה גבוהה כדי שיהיה להם נוף מהמם מהמרפסת, להוביל לדירות כאלו מקרר או כלי נגינה יכול להיות משימה לא פשוטה והובלות מנוף בחדרה, עמק חפר ושאר הסביבה פותרות את הבעיה כאילו לא הייתה.

הובלות מנוף בחדרה   הובלות מנוף בחדרה אלבז הובלות

הובלות מנוף בחדרה להובלה מהירה ויעילה

  • הובלה בחדרה באמצעות מנוף יכולה לפתור את בעיית נשיאת המשאות לגובה רב וכך אפשר בקלות להעלות את הפריטים ישר עד לדירה. לרוב הדירות שנבנות בגובה יש מרפסת שניתן למקם בה את הציוד, כמובן לפי כל הוראות הבטיחות ורק במידת האפשר, וכך גם במידה ואין מעלית שניתן להשתמש בה החיים של המובילים והלקוחות הרבה יותר קלים.
  • במידה ואין מרפסת ניתן להוביל את הפריטים ישר לגג. אפשר להוביל בצורה הזו גם קרטונים רבים שמאוגדים יחדיו וגם פריטים גדולים מאוד כמו מקרר, פסנתר, ויטרינה שבגירה וכולה. גם במידה ויש גרמי מדרגות שניתן להוביל בהם את הפריטים לפעמים עדיף להשתמש במנוף בגלל שיש חשש שהפריטים יינזקו מהמעקה או מהקירות. הובלה של פריטים גדולים כמו מקרר יכולה לדפוק אותו בקירות בטעות ולפגוע בו.
  • במידה ואין אפשרות להוביל את הפריטים ישירות למרפסת ניתן להעלות אותם לגג וכך למעשה ההובלה יותר פשוטה כשמבצעים אותה בירידה. הובלות מנוף בחדרה והסביבה יכולות להיות יעילות במצבים רבים וחוסכות גפם כסף ללקוחות שלא משלמים על סבלות יקרה לכל קומה.

שירותי מינוף: לא מובן מאליו

הובלות מנוף בחדרה, ראש העין, כפר סבא ושאר האזורים בארץ אינן הובלות ברורות מאליו. חשוב מאוד שתוודאו עם חברת ההובלות מראש את אפשרות הזו כדי שתדעו האם זה מתאים לכם כאשר לא רק בקומות גבוהות מנוף יכול לעזור אלא בבתים שפני השטח שלהם אינם מאפשרים חנייה עם משאית קרוב לבית.

קטגוריות: בבית, הבלוג 0 אהבו

השאר תגובה