ציורי אמנות יכולים לשנות לחלוטין את המראה של החלל. ניתן להשתמש בציורי אמנות כדי לעצב את הבית, את המשרד או את העסק. הם מאפשרים ביטוי אישי ויש להם גם ערך תרבותי וחברתי. יחד עם זאת, לרובנו אין את המשאבים הכלכליים הנדרשים לרכישת ציורי אמנות מקוריים. הדרך היחידה להתגבר על הפער היא באמצעות פתרונות דפוס מתקדמים.

הדפסת ציורי אמנות מתבצעת על גבי בד קנבס. זהו בד ארוג הנחשב פופולארי כמשטח לציור. בעת הדפסה על קנבס משתמשים בשיטה שהתפתחה בעקבות פיתוח והדפסה על נייר צילום. בנוסף, מלבד אמנים או חובבי אמנות משתמשים בשיטה הזו גם אדריכלים, מהנדסים ואנשי מקצוע הזקוקים לעותקים רבים של סקיצות.

 << מעניין אתכם לראות סוגי הזמנות לאירועים >>

הזמנות לחתונה מעצבים ומדפיסים אצל פרפל פרינט

הזמנות לחתונה מעצבים ומדפיסים אצל פרפל פרינט

שיטות דפוס על קנבס

אלו השיטות העיקריות שכדאי להכיר על מנת לדעת איך עושים הדפסת ציורי אמנות על קנבס:

א. פיגמנט – בשיטה הזו משתמשים בדיו המעניק מגוון של אפשרויות ליצירת צבעים. היתרון של שיטת פיגמנט הוא דיוק מקסימאלי עבור הדפסת יצירות אמנות, אך החיסרון בא לידי ביטוי בחוסר עמידות לתנאי מזג אוויר קיצוניים. כיום ניתן גם לשפר את רמת העמידות של הדפוס בעזרת ציפוי לכה.

ב. סולבנט – זו שיטה בה משתמשים בצבע על בסיס שמן. השיטה הזו מתאימה להדפסת ציורי אמנות שאמורים להיות תלויים בסביבה חיצונית ובשטח פתוח. השיטה מבטיחה עמידות מרשימה בתנאי מזג אוויר של שמש ולחות, אך הדיו בכל מקרה דוהה לאחר תקופה של 3-5 שנים. דיו סולבני גם נחשב ידידותי לסביבה, אך לא מומלץ להשתמש בו לתנאי פנים בשל חומרים רעילים ומסרטנים הנמצאים בתוכו.

הדפסה נכונה של ציורי אמנות מתבצעת בבתי דפוס המתמחים בכך. אנשי מקצוע יכולים לבחור את שיטת ההדפסה המתאימה לאופי הציור ולהדגיש את הייחודיות שלו.

קטגוריות: כללי, מעניין 0 אהבו

השאר תגובה