מחיר זול עבור שירותי הדפסת פוסטרים לא חייב לבוא על חשבון איכות נמוכה. על מנת לשלב בין איכות משובחת ומחיר אטרקטיבי ניתן להתייחס למספר כללי מפתח:

א. הגדרה מסודרת של צרכים ודרישות – מחיר נמוך נובע מהגדרה מדויקת של צרכים מצד הלקוח. ככל שהצרכים מוגדרים בצורה טובה יותר, כך סביר להניח שניתן יהיה להציע מחיר ספציפי ומוכוון מטרה. מנגד, צרכים כלליים לא מאפשרים לחסוך בהוצאות ולרוב דורשים תשלום מיותר.

ב. בחירת סוג הפוסטרים – יש הרבה סוגים של פוסטרים אותם ניתן להדפיס. הדרך  לחסוך בהוצאות היא לבחור את סוג הפוסטר המתאים. כך למשל ניתן לשים לב להבדלים בין פוסטרים לבית, למשרד, לסלון וכן הלאה.

ג. השוואת מחירים באינטרנט – הדרך לחסוך בהוצאות היא להשוות מחירים. ניתן להיעזר במידע המופיע באתרי האינטרנט וכך לדעת מה המחירים המקובלים בענף. השוואת מחירים באמצעות אתרי האינטרנט עולה בקנה אחד עם הצרכים של לקוחות פרטיים ועסקיים.

הדפסת פוסטרים

איך תדעו האם מדובר על הדפסה איכותית?

לא צריכים להיות מומחים לשירותי דפוס על מנת לזהות הדפסה איכותית של פוסטרים או הדפסת חשבוניות איכותית. אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של דילמה והתלבטות, להגיע לבתי הדפוס כדי לראות מקרוב את ההבדלים בין הפוסטרים ולהשוות בין דוגמאות וחומרי גלם. כדי לדעת האם מדובר על הדפסה איכותית תצטרכו להחליט על הסטנדרטים הנדרשים ולא להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

עוד דרך לחסוך בהוצאות ולבצע הדפסת פוסטרים זולה היא להשתמש בשירותי דפוס מקוון. הדפסה איכותית של פוסטרים על קנבסים ומדבקות למשל מתבצעת באמצעות אתרי אינטרנט של חברות דפוס מובילות. כל מה שצריך לעשות על מנת לתאם הדפסה הוא להעלות תמונה או לבחור מתוך מאגר התמונות של החברה. לאחר מכן בוחרים גודל, גימור ומאשרים את ההזמנה.

בסופו של דבר, המטרה של שירותי הדפסת פוסטרים היא לספק ללקוח את התוצאה הטובה ביותר. בשביל להגיע לתוצאה כזו יש צורך בשימוש בחומרי גלם איכותיים. חומרים כאלו הם מטבע הדברים יקרים יותר בהשוואה לאחרים, אך מצד שני מדובר על השקעה משתלמת.

קטגוריות: מעניין 0 אהבו

השאר תגובה