הדרך שלכם לספרים איכותיים וצבעוניים

הדפסת ספרים זה אחד השלבים הכי חשובים בספר. גם אם מדובר על ספרי בישול או על ספרי ילדים, ספרי מתח או ספרי לימוד, חשובה מאוד העטיפה החיצונית ספרים ולא רק מה שיש בהם. אמנם העלילה של הספר או התוכן שלו צריכים להיות מובנים ביותר וגם העיצוב שנבחר לעמודי הספר צריך להיות איכותי אך גם ההדפסה עצמה צריכה להיות איכותית ללא מריחות דיו, טעויות הדפסה, כריכה נכונה ועוד פרמטרים נוספים. מי שרוצה הדפסת ספרים בזול יכול להוזי לעלויות במגוון דרכים אך חשוב מאוד לא להתפשר על האיכות שחייבת להישאר גבוהה.

הדפסת ספרים בזול

הדפסת ספרים בזול: כך עושים את זה נכון

  • אם אתם רוצים להדפיס ספרים בזול הטכניקה הכי טובה היא פשוט להדפיס כמות גדולה. הדפסה של מספר נמוך של ספרים יכול להיות יקר מאוד והמחיר שתשלמו עבור ספר לא יהיה משתלם בעיקר אם אתם רוצים להפיץ אותו. אמנם לא תמיד הדפסת כמות גדולה של ספרים זה דבר שמתאפשר אך באופן כללי בבית דפוס ככל שהדפסת הספרים תהיה רבה יותר כך המחיר ליחידה יהיה נמוך יותר. זו הסיבה מדוע ספרים מודפסים באופן זול למדי ומדוע רוב העבודות בבית דפוס בכמויות גדולות עולות מעט מאוד, מדובר בעבודה רציפה ודומה של מכונה שעובדת בלי הספקה.
  • בחירה של חומרי גלם ירודים לספר יכולים לגרום לאנשים פשוט לא לקרוא אותם. הדפסת ספרים בזול יכולה להתאפשר על ידי חיסכון בחומרי גלם אך יש גבול מסוים אותו אסור לעבור. במידה ולספר תהיה כריכה לא איכותית ולא עמידה הספר שלכם ייפגע מאוד. כריכה קשה עולה יותר מכריכה גמישה ומי שרוצה לחסוך בעלויות, ויתור על כריכה קשיחה זהו אחד השלבים הראשונים שעליו לבצע.

להימנע מצבעים ומאיורים

אמנם כל ספר מחייב איורים מעטים אך ככל שתצמצמו בצבעים ההדפסה שלכם תהיה זולה יותר. הדפסה בצבעים תמיד תהיה יקרה יותר מאשר בשחור לבן ואם אתם מעוניינים חיסכון בתהליך ההדפסה, נסו לצמצם כמה שיותר את התמונות הצבעוניות בספר. בכמות גדולה של ספרים הצמצום הזה יהיה משמעותי ביותר.

קטגוריות: הבלוג, כללי 0 אהבו

השאר תגובה