האם נכון לרכוש מזרונים זולים בתל אביב

תל אביב היא העיר הכי יקרה בארץ אך זה לא אומר שהכול בה יהיה יקר יותר. גם אם יש מוצרים מסוימים שיהיו יקרים יותר הפער לא תמיד יהיה כה גדול ובטח לא כזה שמצריך מכם לצאת מתל אביב. זה הזמן להבין איפה מוצאים מזרונים זולים תל אביב וכיצד אפשר לקנות אותם בבטחה.

המחיר הוא לא מה שחשוב

אין ספק שהמחיר הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת מזרון כיוון שמזרון ממוצע יעלה בין 1500 ועד 3000 שקלים. יש גם מזרונים שיכולים לעלות יותר מ-3000 שקלים אך בדרך כלל מדובר על מזרוני ויסקו חדשניים שעוד לא נכנסו לחלוטין לתודעת הציבור. המחיר אמנם גבוה מאוד והוצאה כזו תמיד תגיע בזמנים לא מתאימים אך בכל זאת חשוב לזכור שבעת בחירת המזרון, המחיר הוא לא הפרמטר החשוב ביותר. נכון שהמחיר יהיה גבוה אם תבחרו מזרון איכותי אך המזרון הזה יספק לכם איכות שינה הרבה יותר טובה, בניגוד למזרון זול שיהיה נוח בעת הקנייה אך יספק לכם שינה רעה.

מנדלבוים מזרונים זולים בתל אביב >>

עמי מנדלבוים מזרונים זולים בתל אביב
עמי מנדלבוים מזרונים זולים בתל אביב

בררו את כל תנאי העסקה

אם מצאתם מזרונים זולים תל אביב אז אתם בכיוון הנכון לעשות עסקה משתלמת. עם זאת, אתם צריכים לברר האם היא באמת משתלמת בשל מה שאתם מקבלים, כי המחיר שמוצע לכם לא יהיה המחיר הסופי. במקרה הגרוע ביותר המחיר הסופי שמוצע לכם לא יכלול את המע"מ אך זה נדיר יחסית. במצב טוב יותר המחיר לא יכלול את המשלוח אך כאן חשוב לזכור שבדרך כלל זה יהיה כללי לכל החברות. עם זאת כשאתם משווים בין המחירים של חברה אחת לשנייה אתם צריכים להשוות את המחיר של העסקה הכוללת וכך תדעו האם המחיר שחברה אחת מציעה בטוטאל יהיה נמוך יותר.

האם יש אחריות על המזרן?

האחריות על המזרון היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לקנייה בטוחה. בסופו של דבר אם אין אחריות על המזרון זה מעורר בעיה גדולה מאוד מכמה בחינות. ראשית, אם משהו יקרה למזרון שלא באשמתכם אתם תצטרכו לקנות אחד חדש. גם אם יש אחריות אך המקום עצמו אינו אמין, יכול להיות שלא תקבלו את השירות שמגיע לכם וגם אם כן, הוא יהיה איטי, מסורב ויוציא לכם את המיץ. יחד עם זאת אם החברה שמוכרת לכם את המזרון לא מספקת אחריות, כנראה שיש לה מה להסתיר. יש סיבה שהיא לא מספקת אחריות ועצם העובדה שהיא לא מזכירה את העניין חשודה עוד יותר.

בחרו ממקום מוכר ואמין

בשורה התחתונה אפשר לסכם את העניין כך: מזרונים זולים תל אביב אפשר למצוא אך חשוב להבין האם המחיר שלהם משתלם. כל לקוח יכול להעדיף מזרון באיכות אחרת וזה בסדר גמור, יש אנשים שיעדיפו מזרונים אורתופדיים עם קפיצים מבודדים בעוד אחרים יעדיפו מזרוני ספוג יחסית פשוטים, אפילו אם זה במטרה מוצהרת לחסוך בעלויות. הדבר החשוב הוא שכל מזרון שתבחרו תמיד יהיה ברמת איכות גבוהה, עומד בתקנים, שפרטי העסקה יהיו גלויים ושיספקו לכם לילות ניסיון על המזרון. אחרי כמה לילות ניסיון תוכלו להבין טוב יותר האם זה המזרון הטוב בשבילכם.

מה המחיר הממוצע שלו?

במשך כל המאמר האחרון לא הזכרנו את המחירים של המזרונים השונים. בעוד מזרון סוג יכול להיות זול מאוד ולעלות מכמה מאות שקלים ועד 1500 שקלים, מזרון קפיצים או לטקס יכול להגיע למחיר של 2500 שקלים ואף יותר אם הוא אורתופדי. אם אתם מוצאים מזרון דומה במחיר נמוך בהרבה, אתם צריכים לחשוד ולבדוק את כל הפרמטרים.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן