איך לבחור גדר לגינה שלכם?

הנה כמה טיפים בסיסיים עבור בחירת גדרות ברמה גבוהה:

א. הגדרת מטרות וצרכים – בשלב הראשון תצטרכו להגדיר את מטרת השימוש בגדר. ההבדלים העיקריים הם בין גדרות לגינה אסתטיות, פונקציונאליות או בטיחותיות. החליטו האם הגדר מיועדת ליצירת פרטיות, או שמא כמענה לצרכים דקורטיביים בלבד. יש גם גדרות שיכולות לשלב בין תכונות שונות ולאבטח את הילדים וחיות המחמד. הכל תלוי בהגדרות שתציבו מראש ובבחירה שתבצעו לאחר מכן.

ב. קביעת תקציב – בחרו גדרות איכותיות, אך אל תפרצו את מסגרת התקציב. נסו להתרשם מפערי המחירים בין גדרות

גדרות לגינה
גדרות לגינה

עץ לבין גדרות מתכת. זכרו כי בתהליך העיצוב של הגינה תוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת על הקמת גדרות יחד עם אלמנטים דקורטיביים נוספים.

ג. מידות – השיקולים העיקריים שילוו אתכם בבחירת הגדר הם גודל, גובה ופרופורציות. אלו המידות שגם ישפיעו על מחיר הגדר ועל עלות ההתקנה. גדר צפופה וגבוהה תעניק לכם פרטיות אופטימאלית, בעוד במידות סטנדרטיות תוכלו להתקין גדר נמוכה לצרכים דקורטיביים בלבד. הגדר צריכה להתאים לפרופורציות של גודל הגינה וחשוב להימנע ממצב בו היא חוסמת את תחושת המרחב.

התקנה מקצועית של גדרות לגינה

הבחירה בגדר לא מסתיימת בקטלוג הדגמים או בשאיבת רעיונות מאתרי אינטרנט העוסקים בתחום. נסו להגיע בעצמכם לאולם התצוגה והרגישו את האיכות של הגדר, את חומרי הגלם ואת האופי שלה. תאמו התקנה מקצועית של הגדר ובדקו מה כולל המחיר.

לסיכום, בחירה של גדרות לגינה היא משימה קשה אך שווה את ההשקעה. נסו לדרוש תקופת אחריות לאחר ההתקנה וכך תוכלו לחסוך הוצאות במקרה של תקלות, שחיקה או בלאי מצטבר. כדאי לראות עבודות קודמות של המתקין ולוודא שסגנון הגדר מתאים לאופי הבית והגינה.

 

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן