אחסון תכולת דירה בלי לשים כסף

אחסון תכולת דירה

שירותי אחסון יכולים להתאים לבעלי דירות ובתים שזקוקים לפתרון לטווח קצר עד בינוני. בעוד השכרת מחסן עולה כמה עשרות שקלים ליום, יש גם פתרונות שלא דורשים השקעה כספית. הנה כמה הצעות לאחסון תכולת דירה בחינם:

אחסון תכולת דירה
אחסון תכולת דירה

א. אחסנה אצל ההורים – כל האחים והאחיות שלכם עזבו את הבית וההורים כבר גרים לבד? למה שלא תנצלו את זה לטובת אחסון תכולת הדירה. ההורים ישמחו לעזור לכם עם אחסון תכולת דירה לפני שיפוץ, ברילוקיישן לחו"ל או אפילו כאשר תצאו סוף סוף לטיול הזה מסביב לארצות הברית יחד עם הילדים.

ב. אחסנה אצל חברים – כמעט לכל אחד מאתנו יש חבר שאצלו אפשר לאחסן חלק מהציוד חלק מהזמן. אחסנה אצל חברים כמובן לא רלוונטית עבור סטודנטים שכל מי שהם מכירים גר בדירה שכורה, אבל היא בהחלט אטרקטיבית לקהל יעד מבוגר יותר.

ג. חברת הובלות – חברות הובלות מסוימות יסכימו לאחסן אצלם את הציוד והתכולה שלכם בתמורה להתחייבות להזמין מהם שירות אחד. היות וחברת הובלות מתמחה מטבע הדברים בהובלות ולא באחסון, מדובר מבחינתה על בונוס ודרך לגייס לקוחות חדשים. עם זאת, שימו לב שלא לכל חברת הובלות יש מחסן ראוי לתכולת דירה.

מה בודקים לפני שמאחסנים את תכולת הדירה?

יש כמה דברים שכדאי לבדוק לפני שמעבירים את תכולת הדירה לאחסון אצל ההורים, חברים או חברת הובלות. ראשית, חשוב לוודא שיש אוורור לציוד ובעיקר סירקולציה של האוויר. האוורור קריטי להגנה על הציוד מפני הצטברות טחב, פטריות ועובש. הוא חשוב בעיקר באחסון של תכולת דירה עם בגדים ומצעים, אך חיוני גם להגנה על מכשירי חשמל וכלי מטבח.

שנית, בררו האם האחסון מתבצע בחדר או מחסן שעברו הדברה. כמעט כל סוגי המזיקים יכולים למצוא בית חכם בתוך הרהיטים שלכם, אז אין סיבה לגלות זאת מאוחר מדי. כל מה שצריך לעשות הוא לוודא הדברה מקצועית כמה ימים לפני העברת התכולה לאחסון. כך ניתן לשמור גם על המחסן וגם על הציוד האישי למשך שנה שלמה או יותר.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן