אוטובוס מחיפה לנתבג יכול להישמע לכם כמו רעיון רע במיוחד בעיקר אם אתם לא אוהבים נסיעות באוטובוסים. עם זאת חשוב לזכור כי הסעה כזו לא חייבת להיות במסגרת תחברה ציבורית, שהיא נוראית הרבה יותר, אלא הסעות ייעודיות עד לנתבג מנקודה נוחה לכם. כיצד זה קורה וכמה זה עולה?

ממי נשכיר אוטובוס מחיפה לנתב"ג?

השכרת אוטובוס מחיפה לנתבג של טיולי הקריות אגם נטו היא אחת הכי טובות שיש כהגעה לנתבג. אולי האוטובוס נשמע לכם כמו כלי רכב גדול מאוד אך למעשה הוא יכול להתאים לקבוצות גדולות ואף לאנשים פרטיים שמעוניינים להצטרך להסעה קיימת. חשוב לזכור כי ההסעה יכולה להיות הסיפתח של הטיול שלכם ולכן חשוב שהיא תהיה איכותית, נעימה ובטוחה, ואתם יכולים לקבל זאת ממגוון רחב של חברות שפעולות בתחום ההסעות. כמובן שיש גם אוטובוסים ציבוריים לנתב"ג אך הם לא יפעלו ביום שבת והם יהיו הרבה יותר איטיים כי הם עוצרים בהרבה מקומות בדרך. מה בכלל ההבדלים בין כל חברות ההסעות הקיימות?

טיולי הקריות אגם נטו

טיולי הקריות אגם נטו

מה ההבדלים בין חברות ההסעות?

אחרי שתבצעו סקר שוק מעמיק תבינו שיש הבדלים רבים ומשמעותיים בין חברות ההסעות השונות. יש לברות שיציעו לכם מחירים נמוכים יותר ויש כאלו שיציעו מחירים גבוהים יותר ולעתים המחיר ישקף את איכות הנסיעה. האוטובוסים החדישים יותר כמובן יהיו נוחים יותר אך בסופו של דבר יכול להיות שהסטנדרט שלכם יהיה נמוך יותר ותקבלו מחיר הולם עבור הסעה שמתאימה לכם. כמובן שיש חברות שייצאו גם בשעות אחרות, אולי אפילו יוכלו לאסוף אתכם מנקודות שמתאימות לכם יותר בשל המסלול שלהן וכן הלאה. כל הפרמטרים האלו צריכים לעבור שקלול אחד שלם יחד עם שקלול המחיר.

כמה עולה הסעה לנתב"ג בממוצע?

הסעה ממוצעת לנתב"ג מחיפה יכולה לעלות החל מ-40 שקלים ולהגיע עד 100 שקלים לנוסע. בדרך כלל המחיר של ההסעה מורכב ממספר פרמטרים כמו למשל המרחק של ההסעה, האם היא הסעה מוזמנת מראש או שמדובר שהיא מורכבת מכמה הזמנות שונות, מתי בדיוק היא יוצאת, היכן היא עוברת בדרך וכן הלאה. ההסעה יכולה להיות יקרה יותר אם מדובר על כמות קטנה של אנשים וככל שהקבוצה תהיה גדולה יותר היא יכולה להיות זולה יותר. כמובן שיש צורך לבצע סקר שוק כדי להבין האם מדובר במחיר הכי טוב שאפשר לקבל או לא.

מה עוד יכול להשפיע על המחיר?

יש עוד כמה פרמטרים שמשפיעים על המחיר ואחד מהחשובים ביותר היא העונה. אם מדובר בהשכרת אוטובוס מחיפה לנתבג הרי ככל שמדובר על עונה תיירותית יותר, כמו למשל בעונת החגים, המחיר יעלה. החגים היא אחת העונות הטובות ביותר להיות בחו"ל מכל מיני סיבות, כמו למשל מזג האוויר הנפלא באירופה וכמובן החופשות של הילדים מבית הספר. לכן בתקופות אלו המחיר של ההסעה יהיה גבוה יותר. לעומת זאת בתקופת החורף המחיר יכול להיות נמוך יותר וכך למעשה תצטרכו לבצע סקר שוק מקיף יותר וכמובן לא יזיק גם לשריין את ההסעה מספיק זמן מראש.

למה חשוב להתייחס להמלצות?

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת חברת ההסעות היא להתייחס להמלצות. ההמלצות יכולות להיות חשובות מאוד עד כדי כך שאנו לא ממליצים לכם לבחור בחברה שאף אחד לא מכיר והמליץ עליה. כמובן שאם אין עוד אפשרויות אחרות אז לא תמיד יש ברירה אך בכל זאת אם יש חברה מומלצת שמישהו כבר קיבל ממנה שירות והמליץ, הרי שמדובר בבחירה הרבה יותר טובה ואמינה שתוכלו לקבל בביטחון מלא.

קטגוריות: כללי 0 אהבו

השאר תגובה