מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אוטובוס לתיירים

Happy Campersתיירים, אשר זקוקים לאוטובוס או הסעות, מצפים למצוא שירות ברמה הגבוהה ביותר. המבנה הייחודי של ישראל, העובדה כי איזור הצפון אינו דומה למרכז, והמרכז לא דומה לדרום, יכולים להפוך את הטיול העצמאי בארץ הקודש למשימה מסובכת. כתוצאה מכך, רוב התיירים, המגיעים לישראל, מעוניינים בשירות הסעות מקצועי, אמין, מהיר ויעיל.

עובדה זו תקפה לא רק לגבי תיירים מחו"ל וממדינות כמו ארצות הברית, צרפת, אנגליה, איטליה וכדומה, אלא גם לגבי ישראלים. בסופו של דבר, טיול מסודר עם קבוצות בין אתרי מורשת וטבע אינו דומה לטיול עם המשפחה.

איזה צי רכבים יש לחברה?

הדבר הראשון, שחשוב לבדוק, לפני שמזמינים שירותי הסעות תיירים, הוא ההיצע של החברה. ישנן חברות עם מספר מצומצם של אוטובוסים, לעומת חברות אחרות, אשר מתחייבות להגיע לכל מקום בזמן עם אוטובוס, מידיבוס, מיניבוס, טרנזיט או מונית.

בנוסף, חברות המציעות שירותי הסעות תיירים, צריכות להחזיק בסוגים שונים של אוטובוסים. ישנם מיניבוסים המתאימים לקבוצות קטנות, רכבי VIP, המיועדים לאורחים רמי דרג ואוטובוסים גדולים ומפוארים, אשר בהם רוב התיירים בוחרים. בדקו איזה סוג של אוטובוסים יש לחברה, ממנה אתם מזמינים והשוו עם חברות אחרות.

מחיר, ניסיון ורשיונות

דבר אחר, אותו כדאי לבדוק לפני שמזמינים אוטובוס לתיירים, הוא המחיר. ודאו כי העלות, שנאמרה לכם מראש, כוללת את הצרכים שלכם במלואם. במידה ומדובר על טיול של יום ארוך או מספר ימים, החברה צריכה להעמיד לרשותכם נהג צמוד. קחו בחשבון, כי גם בטיולים המסודרים ביותר, עשויים להיות שינויי לוח זמנים. על החברה להיות גמישה איתכם, ולא לשנות את המחיר מבלי להודיע, להתריע ולהתייעץ.

אי אפשר לבחור חברת אוטובוס, לפני שבודקים את הרישיון והניסיון של הנהגים. נהיגה בכבישי ישראל יכולה להיות מסוכנת, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על אוטובוס תיירים. ודאו כי החברה מעסיקה רק נהגים עם רישיון. בקשו לראות גם את הרישיון של החברה, הניתן מטעם משרד התחבורה, ומעיד על כך שהיא נמצאת תחת פיקוח של קצין בטיחות. אל תחכו לרגע האחרון, על מנת לבדוק מי הולך לנהוג באוטובוס שתזמינו, והקפידו על הצעדים הללו מראש.

שירותי הסעות תיירים משדרגים את הטיול

מבחינה טכנית, בחרו בחברת הסעות, המפעילה צי רכבים מתוחזקים, בטיחותיים וחדישים. נסו לקבל המלצות על החברה, להיכנס אל אתר האינטרנט, או להגיע לפגישת ייעוץ עם הנציגים. רכבים מאובזרים עם כסאות מרופדים, מסכי טלוויזיה, נגני DVD ועוד יכולים לשדרג את החוויה של התיירים. הזמינו אוטובוס כזה, ותוכלו לשמח את הנוסעים בדרך לנופים והאטרקציות של ישראל.

לסיכום, הזמנה של אוטובוס תיירים צריכה להתבצע בכפוף למספר בדיקות ושיקולים. אל תקלו ראש בבחירת החברה, משום שחלק גדול מהצלחת הטיול תלוי בה.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן